טייסת מניקה: התמונה שמרגשת את הרשת

לרגל יום האם, בחיל האוויר החליטו על יוזמה יוצאת דופן: טייסת בדרגת רב סרן הצטלמה תוך שהיא מיניקה את התינוק שלה. התמונה שהופצה בדף הפייסבוק של החיל סחפה תגובות נרגשות והרבה מאוד לייקים

התמונה שהופצה (חיל האוויר)

טייסת בדרגת רב סרן מניקה את הילד שלה כשהיא במדים - זו התמונה שהפיצו אמש (ראשון) בחיל האוויר לרגל יום האם. התמונה הלא שגרתית שהופצה בשעות הערב המאוחרות עוררה תגובות חיוביות רבות, בעיקר מצד נשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מאז 1914 מציינים בעולם את 'יום האם' ביום ראשון בשבוע השני של חודש מאי. מאז 1948 משרתות בחיל-האוויר אלפי אימהות, המצליחות לשלב קריירה צבאית יחד עם משפחה. אנחנו מצדיעים להן", נכתב בעמוד הפייסבוק של החיל סמוך לשעה 21:30.

התמונה, שלה הוצמד הכיתוב "יום אם שמח" באנגלית, זכתה לאלפי לייקים ולשיתופים רבים. אחת המגיבות הראשונות הייתה לא אחרת מליהיא לפיד, אשת יו"ר יש עתיד יאיר לפיד - ששיתפה את הפוסט וכתבה: "מצדיעה! מרגש".

גולשת אחרת כתבה: "הצדע, הורד! לאשת צוות האוויר המדהימה הזו, ולכל הנשים בחיל האוויר. התמונה ממלאת אותי אושר, גאווה, נחמה ומחממת את ליבי".

אחרים כתבו שמדובר באחת התמונות המרגשות שנצפו לאחרונה - והיו גם כאלה שהתבדחו: "היא צריכה לינוק מהר , שלא תטוסי לה....כל הכבוד גאווה ישר כח".

"נשות החיל עושות ימים כלילות כדי להגן על מדינת ישראל, וכן משמשות כאמהות ועושות זאת בהצלחה", אמרו גורמים בצה"ל. "אמנם מדובר בתמונה לא שגרתית, אבל היא משקפת מציאות".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני