שוב: אבנים יודו לעבר נוסעים בירושלים

ימים ספורים לאחר שאבן שהושלכה על רכב בארמון הנציב פצעה תינוקת בת שנתיים, אלמונים השליכו אבנים לעבר אוטובוס של חברת "אגד" שנסע בשכונת גילה בבירה. לא דווח על נפגעים בתקרית, אך נזק רב נגרם לאוטובוס

האוטובוס שנפגע (אלירן פנחסי)

ארבעה ימים לאחר שנפצעה התינוקת אביגיל בן ציון מיידוי אבנים, בעת שנסעה עם משפחתה בירושלים, שוב יודו היום (ב') אבנים על נוסעים בבירה. אלמונים השליכו אבנים לעבר אוטובוס נוסעים שעצר בתחנה בשכונת גילה בירושלים. הפעם האירוע הסתיים בנס ולא היו נפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הצהריים, עצר קו 32 של חברת "אגד" בתחנה ברחוב האפרסמון בשכונת גילה הירושלמית, בהתאם למסלולו הקבוע. אלא שאז, שמעו הנוסעים קול נפץ וגילו כי מטר אבנים ניפץ את שמשות האוטובוס. 

 "פתאום שמענו איך הזכוכיות מתפוצצות", סיפר אלירן פנחסי לחדשות 2 Online, שהיה בין נוסעי האוטובוס. "היה שם ילד כבן 12 שיש ממש באזור שבו פגעה אבן. במזל הוא לא נפגע". נזק רב נגרם לחלונות האוטובוס, שהיה עמוס באותה שעה בנוסעים.

השוטרים שהוזעקו למקום פתחו בסריקות אחר מיידי האבנים. הם פינו את נוסעי האוטובוס מהמקום וסגרו את האזור, בכדי למנוע את התרחקות החשודים במעשה.

התינוקת שנפצעה מיידוי אבנים שוחררה לביתה

רכבה של משפחת בן ציון (חדשות 2)
אביגיל בן ציון, התינוקת בת השנתיים שנפצעה באורח בינוני מידויי אבן לעבר הרכב בו נסעה משפחתה ביום חמישי האחרון, שוחררה אתמול מבית החולים הדסה לביתה, לאחר שחל שיפור ניכר במצבה. מבית החולים נמסר כי היא תמשיך להגיע למעקב.

"היא מחלימה יפה ומתנהגת שוב כמו ילדה, המצב שלה טוב, הרופאים לא מודאגים בכלל", סיפר אביה של אביגיל אסף בן ציון לחדשות 2 Online. "ברגע שהיא התחילה לאכול, לשתות ולצחוק אז כל החששות שלנו פגו. מבחינה רפואית, ייקח לשבר עו זמן להתאחות".

האב הודה לרופאי בית החולים ולכל מי שתמך במשפחה בסוף השבוע הקשה שעבר עליה. "זה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע, מזל שאשתי התעשתה מהר. ברוך השם, עכשיו הכל טוב וחזרנו הביתה".

ביום שישי כוחות משטרה ממרחב מוריה בירושלים ושוטרי יס"מ עצרו ארבעה צעירים, תושבי הכפר צור באהר בבירה, בחשד ליידוי האבנים. מהמשטרה נמסר כי הארבעה קשרו את עצמם למעשה בחקירתם.