צפו: סנטה קלאוס זורק אבנים על חיילי צה"ל

הדמות שמייצגת יותר מכל את חג המולד לא הסתפקה בסוף השבוע בחלוקת מתנות לילדים, אלא הגיעה - כמה מפתיע - להפגנה נגד גדר ההפרדה בבילעין. כמה מהפלסטינים שהפגינו במקום ביום שישי האחרון התחפשו לסנטה קלאוס. התחפושת המקורית לא ממש הפריעה לכוחות הביטחון במקום לשגר לעברם גז מדמיע ולפזר את ההפגנה. כך זה נראה

כמעט כמדי שבוע, התקיימו גם ביום שישי האחרון ההפגנות הקבועות נגד גדר ההפרדה בבילעין ונעלין, שבאזור רמאללה. אלא שהשבוע נצפו בהפגנה כמה דמויות לא שגרתיות בעליל: בין המפגינים שהשליכו אבנים על כוחות צה"ל היו גם כמה שלבשו בגדים בצבע אדום לבן עם מצנפת תואמת, ולמי שלא מזהה - סנטה קלאוס בכבודו ובעצמו.

לכבוד סוף השבוע של חג המולד, הגיעו להפגנה בבילעין כ-80 פלסטינים, פעילי שמאל וכמה אזרחים זרים. כמה מהפלסטינים התחפשו לסנטה קלאוס, מה שלא הפריע להם ליידות אבנים לעבר כוחות הביטחון. כוחות צה"ל במקום לא היססו לירות לעבר "סנטה", השתמשו באמצעים לפיזור הפגנות, ובכלל זאת ירי כדורי גומי ורימוני גז, ופיזרו את המפגינים ללא נפגעים.

מצה"ל נמסר כי "בהפגנה האחרונה בבילעין התקהלו כ-80 פלסטינים יחד עם פעילי שמאל ואזרחים זרים. כוחות הביטחון השיבו באמצעים לפיזור הפגנות וההתקהלות פוזרה".

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק