גנץ על מינוי מחליפו: "הקצונה בצה"ל התנהלה בלי ריב ומדון"

הרמטכ"ל, שיפשוט את מדיו בתחילת השנה הבאה, אומר הבוקר כי הוא גאה בהתנהלות הפיקוד הבכיר בצה"ל במהלך תהליך הבחירה בגדי איזנקוט לתפקיד הרמטכ"ל הבא. "אני שמח על הדרך שבה ההחלטה נלקחה ועל האופן שבו התנהלה הקצונה", אמר

הרמטכ"ל רא"ל בני גנץ, שיסיים את תפקידו בעוד כחודשיים, התייחס הבוקר (ראשון) לבחירה באלוף גדי איזנקוט כמחליפו בתפקיד ואמר כ הוא שמח על הצורה שבה נבחר. איזנקוט, כהרגלו, מיעט במילים ולא דיבר עם הכתבים שהמתינו מחוץ לביתו על המינוי היוקרתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"סוגיית הרמטכ"ל ה-21, רא"ל בעתיד גדי איזנקוט, הסתיימה", אמר הבוקר גנץ מחוץ לביתו. "הסתיימה תקופה שבה ראינו שהיה דיון סביב שני מועמדים עיקריים ועוד כמה מועמדים פוטנציאלים נוספים, כולם קצינים טובים ומוכשרים".

הרמטכ"ל שיבח את צמרת הצבא ואמר כי "אני שמח על הדרך שבה ההחלטה נלקחה ועל האופן שבו התנהלה הקצונה בצה"ל, שעברה את הימים הללו בלי ריב ומדון. בצורה מכובדת ומסודרת. נקיים את המשך העבודה ונעשה חפיפה נדרשת לתפקיד הרמטכ"ל ולתפקיד סגן הרמטכ"ל".

כתבים רבים המתינו הבוקר לרמטכ"ל הבא, גדי איזנקוט, מחוץ לביתו, אך זה העדיף שלא להתייחס להליך המינוי ורק איחל לאלו שהמתינו מחוץ לבית בוקר טוב וגם התנצל שבגללו הם נאלצו לקום מוקדם.