סבב מינויים בצה"ל: אייזנקוט יומלץ לתפקיד הרמטכ"ל, יאיר גולן ימונה לסגן

בשבוע הבא יכריז שר הביטחון על הרמטכ"ל ה-21 של צה"ל, שקרוב לוודאי יהיה גדי אייזנקוט. מיד לאחר ההכרזה, יחל סבב מינויים בצמרת הצבא שיכלול את האלוף יאיר גולן בתפקיד סגן הרמטכ"ל, האלוף נועם תיבון כאלוף פיקוד המרכז, האלוף יואב הר אבן לפיקוד העורף והאלוף ניצן אלון ימונה לראש אגף המבצעים

קרוב לוודאי הרמטכ"ל הבא. אייזנקוט (פלאש 90)

סבב מינויים נרחב בצמרת צה"ל עם מינוי הרמטכ"ל החדש: בשבוע הבא תוכרז זהותו של הרמטכ"ל ה-21 של צה"ל - ובמקביל, יוכרזו גם שמותיהם של בכירים נוספים במטכ"ל שיכהנו בתפקיד סגן הרמטכ"ל ואלופי פיקודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קרוב לוודאי ששר הביטחון משה (בוגי) יעלון, יכריז כי האלוף גדי אייזנקוט, המכהן כעת כסגן הרמטכ"ל, ימונה לראש המטה הכללי ה-21 של צה"ל - ויחליף בתפקידו את הרמטכ"ל המכהן בני גנץ, שיסיים את תפקידו ב-15 בפברואר 2015. ההכרזה הצפויה על איינזקוט כרמטכ"ל הבא מגיעה לאחר ששר הביטחון ערך ריאיון לו ולמועמד הנוסף לתפקיד, האלוף יאיר נווה, שכיהן בעבר כסגן הרמטכ"ל.

(חדשות 2)

וחוץ מההכרזה על הרמטכ"ל, צפויים מינויים נוספים: לתפקיד סגן הרמטכ"ל הבא ימונה האלוף יאיר גולן - ולתפקיד אלוף פיקוד המרכז החדש ימונה האלוף נועם תיבון. מינויים נוספים בצמרת צה"ל שצפויים לאחר ההכרזה על זהות הרמטכ"ל: האלוף יואב הר אבן ימונה למפקד פיקוד העורף החדש ואילו האלוף ניצן אלון ימונה לראש אגף המבצעים.