צפו: 7 חודשי סלפי בצה"ל - בדקה וחצי

במשך 204 ימים, תיעד את עצמו רב"ט דן לוי בסמארטפון שלו עם גיוסו להיות לוחם בפיקוד העורף. בסרטון בן דקה וחצי שמסכם תקופת הכשרה ממושכת, ניתן לראות אותו בלשכת הגיוס, בטירונות, במטווחים, בתורנויות מטבח - ובתרגילים. כך זה נראה

במשך כשבעה חודשים, 204 ימים, לוחם בפיקוד העורף, רב"ט דן לוי, צילם את עצמו כל כמה ימים באמצעות הסמארטפון שלו. התוצאה: סרטון "סלפיז" בן דקה וחצי - שמתחיל מבסיס הקליטה והמיון - ומסתיים בקבלת הכומתה הכתומה המיוחלת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסרטון מתחיל בביתו ב-13 במרס 2014, לפני היציאה ללשכת הגיוס. לאחר מכן נראה לוי בתמונה אחרת עם לבוש אזרחי בכניסה ללשכת הגיוס תל השומר. "אני דן לוי בן 18 מרחובות והמטרה שלי להיות לוחם חילוץ והצלה בנפה הסדירה של פיקוד העורף", הוא כתב בשעה 07:00 בבוקר.

בתמונות שלאחר מכן ניתן לראות בהילוך מהיר ויוצא דופן את ההכשרה בבסיס האימונים של הפיקוד: ההורים שבאים לבקר, הריצות, מסע האלונקה, הזחילות, המטווחים, השמירות וגם את תורנות המטבח.

לקראת סיום הסרטון ביום ה-143, הוא כבר נראה ממש כמו לוחם חילוץ והצלה - וניתן לראות אותו באתר הרס של הפיקוד, עם קסדה על ראשו. התמונה האחרונה היא בסיום מסע הכומתה, ביום ה-204 - אז נראה לוי עם עוד עשרות לוחמים ולוחמות מעיפים את הכומתה מעלה בהתרגשות.