דורס החיילים בגוש עציון הסגיר את עצמו לידי כוחות הביטחון

תם המצוד אחר המחבל הדורס בגוש עציון, שהסגיר את עצמו. בפעולות האיתור נעצר חשוד נוסף במעורבות בפיגוע. מוקדם יותר דיווחו הפלסטינים כי כוחות הביטחון עצרו ארבעה מבני משפחתו של הדורס

סוף למצוד אחר דורס החיילים: המחבל שפגע אמש (חמישי) בחיילים בצומת אל-ערוב בגוש עציון הסגיר את עצמו לידי צה"ל. הפלסטינים מדווחים כי כוחות הביטחון עצרו ארבעה מבני משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפלסטיני החשוד בפציעת החיילים הגיע למנהלת התיאום והקישור של מתאם פעולות הממשלה בשטחים בבית לחם והסגיר את עצמו. מדובר צה"ל נמסר כי "הצבא ימשיך לפעול ללא לאות לסיכול טרור ולשמירה על הביטחון ביהודה ושומרון". משירות הביטחון הכללי נמסר כי פרט למחבל הדורס, נעצר גם חשוד נוסף במעורבות בפיגוע, פלסטיני מאזור חברון. השניים הועברו להמשך חקירה בשב"כ.

על פי דיווחים של סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען", ארבעה מבני משפחתו של המחבל נעצרו בפשיטה על ביתו של המחבל, שלא שהה בביתו. במקביל, הבוקר נרשמו עימותים ויידויי אבנים בין כוחות צה"ל לפלסטינים במחנה הפליטים אל-עסכריה הסמוך למקום הפיגוע.

הרכב הפוגע

שלושה חיילים נפצעו אתמול לאחר שרכב פלסטיני מסחרי פגע בהם בכביש 60 סמוך לאל ערוב. מצבו של אחד הפצועים קשה, ומצבם של שני חיילים נוספים קל-בינוני. כוחות ביטחון גדולים שהגיעו למקום מצאו לאחר סריקות את הרכב הפוגע, אך נמשך המצוד הנרחב אחר הנהג שנמלט מהמקום.

"רכב מסחרי גדול עם לוחית רישוי פלסטינית הגיע ודרס חיילים שעמדו בסמוך לפילבוקס באל ערוב", אמר דובר משטרת ש"י. רגע פגיעת הרכב בחיילים תועד על ידי מצלמת אבטחה שהוצבה בעמדה במקום.