מחר: "ריאיון עבודה" לרמטכ"ל הבא

שר הביטחון יעלון ייפגש עם האלופים גדי איזנקוט, יאיר נווה ויאיר גולן, המועמדים לתפקידי הרמטכ"ל וסגן הרמטכ"ל. הוא צפוי לקיים התייעצויות עם שרי הביטחון לשעבר יצחק מרדכי ובנימין בן אליעזר, וסגן הרמטכ"ל לשעבר, אלוף (במיל') משה קפלינסקי

מחר: "ריאיון עבודה" לרמטכ"ל הבא (פלאש 90)

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון צפוי להיפגש מחר (שלישי) עם המועמדים לתפקיד הרמטכ"ל וסגן הרמטכ"ל, האלופים גדי איזנקוט, יאיר נווה ויאיר גולן, ולראיין אותם לקראת הבחירה שצפויה להתקבל בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יחד עם זאת, יקיים יעלון התייעצויות עם שרי הביטחון לשעבר יצחק מרדכי ובנימין בן אליעזר, וסגן הרמטכ"ל לשעבר, אלוף (במיל') משה קפלינסקי. מוקדם יותר היום קיים יעלון התייעצות בנושא עם מנכ"ל משרד הביטחון וסגן הרמטכ"ל לשעבר, האלוף במילואים דן הראל.

בשבוע שעבר נפגש יעלון בלשכתו עם שני רמטכ"לים לשעבר שייעצו לו בבחירה - רא"ל (מי') דן חלוץ, שכיהן אחריו בתפקיד ורא"ל (מיל') גבי אשכנזי, שכיהן כרמטכ"ל לפני גנץ וכמנכ"ל משרד הביטחון. כמו כן הודיע יעלון כי שר נוסף ייעץ לו בבחירה - השר להגנת הסביבה עמיר פרץ, ששימש כשר הביטחון בזמן מלחמת לבנון השנייה.

לאחר מכן התייעץ יעלון גם עם ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק, ועם שרי הביטחון לשעבר ח"כ שאול מופז וח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר. על פי הערכות, המועמד המוביל לתפקיד הוא האלוף איזנקוט.