יהודה גליק, דקות לפני הירי: "התורה אומרת 'קומו'; יגידו שאתם מסוכנים והזויים"

בדברים שנשא במהלך כנס של "תנועת נאמני הר הבית" תחת הכותרת "ישראל חוזרת להר הבית", אמר פעיל הימין: "הקדוש ברוך הוא אומר לנו, 'אני יודע, כשאתם תקומו יהיו כאלו שילעגו לכם, יהיו כאלו שיגדפו אתכם, יקראו לכם הימין הקיצוני, יגידו שאתם מבעירים את המזרח התיכון'". כך זה נראה

"התורה אומרת לנו 'קומו, אל תהיו פסיביים, אל תשבו במקום'" - כך אמר הערב (רביעי) דקות לפני שנורה פעיל הימין יהודה גליק בנאומו במסגרת כנס נאמני הר הבית במרכז למורשת בגין שבירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדבריו הוסיף גליק: "הקדוש ברוך הוא אומר לנו, 'אני יודע, כשאתם תקומו יהיו כאלו שילעגו לכם, יהיו כאלו שיגדפו אתכם, יקראו לכם הימין הקיצוני, יגידו שאתם מבעירים את המזרח התיכון, יגידו שאתם מסוכנים והזויים'".

אורן, פעיל תנועת "אם תרצו" בירושלים ששוחח עם גליק דקות לפני שנורה, סיפר: "זה אירוע מאוד קשה מאוד מבחינתנו. היינו בטקס ונשארנו קצת אחרי לדבר. הייתי בין האחרונים שיצאו. הוא בדיוק דיבר עם מישהי ורק רציתי לומר לו שלום. לחצתי לו את היד ואז הוא ביקש ממני לחכות רגע כדי שיוכל לתת לי את מלוא תשומת הלב.

"הוא הודה לי שבאתי ואמר להמשיך עם העבודה שאנחנו עושים. הוא לחץ לי בחמימות את היד ונפרדנו. בדרך שמעתי מה היה חמש דקות אחרי שעזבנו. הוא נשאר כמעט אחרון באולם".