פלסטיני הצית בקבוק תבערה - ונורה למוות

עוד תקרית אלימה בשטחים: צעיר פלסטיני שהצית בקבוק תבערה נורה ונהרג על ידי מארב של חיילי צנחנים שהוצב במקום. קודם לכן אירעו מהומות אלימות בירושלים, אך דווקא התפילות במסגדי הר הבית הסתיימו ללא אירועים חריגים

ארכיון (רויטרס)

‏צעיר פלסטיני תושב השומרון נורה ונהרג מאש כוחות צה"ל לאחר שעמד להשליך בקבוק תבערה לעבר כלי רכב. חיילים זיהו את מעשיו ופתחו לעברו באש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 19:00 בכביש 60, ציר התנועה המרכזי בשומרון, סמוך להתנחלות עופרה. הצעיר החזיק בידו בקבוק תבערה, וכשהצית את הבקבוק זיהה אותו מארב של צה"ל. החיילים, השייכים לכוח צנחנים שמוצב במקום, פתחו לעברו באש והוא נהרג.

ההתפרעויות בירושלים (רויטרס)

האירוע מתרחש לאחר יום של הפגנות בירושלים, שם בין השאר בשכונת ואדי ג׳וז יידו צעירים ערבים אבנים וירו זיקוקים לעבר כוח משטרה שפיזר אותם. שלושה מהצעירים נעצרו.

בתקרית אחרת, בתוך שכונת עיסוויה הובערו צמיגים על ידי כמה צעירים רעולי פנים. בנוסף אבנים הושלכו לעבר כוח משטרה ומג״ב שפיזר את המתפרעים תוך שימוש באמצעים. במהלך היום הובאו מאות שוטרים, לוחמי יס"מ, לוחמי משמר הגבול וכוחות מיחידות מיוחדות ממשיכים לתגבר את מחוז ירושלים במסגרת המאמצים של המשטרה להשיב את הסדר לבירה.