חיילים מעוטי יכולת זועמים: לא קיבלנו תלושים לחג

תלושים למשרתי חובה בעלי קשיים כלכליים, שהיו אמורים להגיע אליהם עד ראש השנה, טרם התקבלו. הסיבה: עיכוב בהעברתם. חיילים: "מה כבר ביקשנו, לקנות מצרכים?". דובר צה"ל: מדובר בתקלה נקודתית

ארכיון (רויטרס)

חיילים מעוטי יכולת בצה"ל זועמים לנוכח העובדה שתלושי החג על סך 250 שקלים, שהיו אמורים להגיע אליהם לפני ראש השנה תחת השם "תפוח בדבש", טרם הגיעו. התשובה שהם קיבלו לטענתם: חל עיכוב, התלושים אמורים להגיע בסוכות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה כל כך קשה להביא למאות חיילים תלושים לחג בזמן? מה כבר ביקשנו, לקנות קצת מצרכים?", תהה חייל שמשרת בחיל האוויר בשיחה עם חדשות 2 Online. "התשובות שקיבלנו הזויות, זה משהו שיודעים עליו מראש אז למה צריך להיות עיכוב?".

חייל נוסף הוסיף: "אני גר לבד וזה כסף שאני סמכתי עליו כדי שאוכל לקנות מצרכים, אבל בכל פעם שהתקשרתי למוקד שעוסק בנושא באגף כוח אדם, אמרו 'עוד יום, עוד יום'. זה לא הגיע. לבסוף התארחתי אצל משפחה בערב ראש השנה, הרגשתי כמו מסכן".

גורמי צבא: הרבה יותר מתקלה נקודתית

גורם צבאי אמר בעקבות פניית דשות 2 Online כי "אנו מכירים את העיכוב בהעברת התלושים וזה מטופל והחיילים צפויים לקבל אותם בימים הקרובים, במקביל חיילים נוספים שלא נרשמו יוכלו לקבל אותם בפעימה השנייה בעוד מספר שבועות".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "בצה"ל מוכרים מספר מקרים של תקלה נקודתית, אשר טופלו". עם זאת, גורמים בצבא אמרו שמדובר בהרבה יותר מתקלות נקודתיות, אלא בעשרות מקרים.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv