יו"ר האגודה למען החייל נגד יעלון: "לא עוזב, על גופתי המתה"

אמש פרסמנו במהדורה המרכזית כי שר הביטחון משה (בוגי) יעלון החליט לסיים לאלתר את תפקידו של יו"ר קרן לב"י, אשר גולדשלגר, זאת לקראת מהלך האיחוד שהוא מתכנן בין לב"י לאגודה למען החייל. היום מצא גולדשלגר את חפציו ארוזים ואת משרדו נעול, וגם יו"ר האגודה למען החייל קהלני לא נותר חייב: "רק אני אוביל את האיחוד"

זועם על כוונות יעלון. קהלני (פלאש 90)

שר הביטחון רוצה לעשות סדר בעמותות למען החיילים - אלא שמהלכיו מחוללים סערה: אתמול (שני) פרסמנו במהדורה המרכזית כי יעלון החליט לסיים לאלתר את כהונתו של יו"ר קרן לב"י, אשר גולדשלגר, לאחר שהאריך את כהונתו על דעת עצמו. היום הוא מצא את חפציו ארוזים לקראת בואו של המנכ"ל החדש שמינה נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

גולדשלגר, שהגיע הבוקר למשרדו, מצא אותו נעול - ואת הציוד שלו ארוז בארגזים. כשנשאל מה מתרחש במשרד, השיבו לו כי המקום נמצא בשיפוצים - זאת לקראת בואו של המנכ"ל החדש שמינה ראש הממשלה בהמלצת שר הביטחון, האלוף במיל' יורם יאיר (יאיא). אתמול מסר גולדשלגר כי הוא מסרב לעזוב את תפקידו ואמר שיעזוב רק בתום השנה.

"רק אני אוביל, אחרת אפוצץ את ההסכם"

אלא שזו אינה הסערה היחידה המתחוללת בעקבות מהלכי שר הביטחון לאיחוד בין העמותות למען החיילים: יו"ר האגודה למען החייל, תת-אלוף במיל' אביגדור קהלני, שצפוי אף הוא לסיים את תפקידו לאחר האיחוד בין הגופים, הגיב בחריפות לכוונת יעלון והצהיר גם כן כי אין בכוונתו לעזוב את תפקידו בקרוב.

"אני זה שאוביל את האיחוד בין הגופים, זה מה שסוכם ביני לבין מנכ"ל משרד הביטחון", אמר קהלני. לדבריו, יאיא הוא כמו יו"ר דירקטוריון שיגיע למשרדי האגודה פעם בחודשיים-שלושה ויעודכן במתרחש: "הוא לא יעשה את השינוי, על גופתי המתה. אחרת אפוצץ כל הסכם וכל הבנה", תקף קהלני. "אני לא יודע על מה בוגי מדבר כשהוא מדבר על 'ברדק' כספי. רק אחד יוביל כאן וזה אני".