הפלסטינים: 3 בני אדם נהרגו בתקיפת צה"ל ברצועה

כלי תקשורת ברצועה דיווחו כי שלושה בני משפחה אחת נהרגו בהפצצה של כלי טיס בשטח רצועת עזה. במהלך הלילה המשיכו כלי טיס של חיל האוויר בתקיפת יעדי טרור ומצבורי אמל"ח

"3 בני משפחה נהרגו", עזה (AP)

במהלך הלילה (שבת) המשיך צה"ל לתקוף מטרות בשטח רצועת עזה. הפלסטינים דיווחו כי שלושה בני משפחה אחת המתגוררים במחנה הפליטים נוסיראת נהרגו באחת התקיפות, וחמישה בני אדם נוספים נפצעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים בכלי התקשורת הערביים שהובאו מפי מקורות רפואיים בעזה, השלושה בני משפחת דחרוג', נהרגו בשכונת זוויאיידה במחנה הפליטים שבמרכז הרצועה. בנוסף צוין כי עם מותם של השלושה עלה מספר ההרוגים ברצועה כתוצאה מתקיפות צה"ל ל-2,095.

פגיעה ישירה בבית בשדרות (חדשות 2)

בשעות הלילה המשיך צה"ל בתקיפת יעדי טרור באזורים שונים ברצועת עזה. בין השאר הותקפו משגרים מוטמנים שבאמצעותם בוצע ירי לעבר ישראל, וכן מצבורי אמל"ח ששימרו את ארגוני הטרור ברצועה.

הבוקר: אזעקות בעוטף עזה

במהלך הלילה נשמר שקט יחסי ביישובי עזה, זאת לאחר שאתמול ספגו פגיעות קשות שבמהלכן נהרג דניאל טרגרמן בן ה-4. בשעות הבוקר חודש הירי, ואזעקות נשמעו ביישובים במועצות האזוריות שער הנגב ושדות נגב. לא דווח על נפגעים או על נזק שנגרם כתוצאה מהירי.

בית בעוטף עזה, אתמול (חטיבת דוברות המשטרה)

אמש, צעיר בשנות ה-20 לחייו נפצע קשה מרסיס של רקטה שהתפוצצה בסמוך לרכבו בגן יבנה שבאזור אשדוד. חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו לזירת האירוע ואיתרו במקום 4 פצועים - בהם הצעיר ושני פצועים נוספים שנפגעו באורח קל מרסיסים. במקום אותרה גם נפגעת חרדה, אישה בהיריון שנסעה מאחורי הרכב שלידו התפוצצה הרקטה.