הגן על הילדים בגן בגופו ונפצע: "אני לא גיבור"

ז'אן ברנר, תושב מועצת אשכול שנפצע אתמול באורח בינוני מרסיסים לאחר שהגן בגופו על ילדים בגן באחד היישובים, שחזר היום את האירוע ודחה את הטענות לפיהן עשה מעשה אמיץ ויוצא דופן: "אני לא גיבור, כל אחד היה נוהג כך במקומי", סיפר. הבוקר נורתה רקטה נוספת שהתופצצה סמוך לגן ילדים במועצת אשכול, לא היו נפגעים

אתמול הוא הגן על ילדים בגופו מפני רקטה שהתפוצצה סמוך לגן ילדים במועצה האזורית אשכול, היום הוא מסרב להיקרא 'גיבור': ז'אן ברנר בן ה-33 שמע אתמול (חמישי) את האזעקה באחד היישובים במועצה האזורית אשכול בזמן ששהה במבנה של גן ילדים, ובלי לחשוב פעמיים - זינק מיד על ילדים בחצר - והגן עליהם בגופו. דקות לאחר מכן, התפוצצה הרקטה במרחק של מטרים ספורים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום, לאחר שאושפז במצב בינוני בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע כשנפגע מרסיסים, הוא אמר לכלי התקשורת שביצע את המעשה מבלי לחשוב הרבה: "הבנתי שכתבו שאני גיבור. אני לא גיבור, אני בסך הכל בן אדם פשוט שפעל על פי התחושות שלו, כולנו היינו עושים אותו דבר". ז'אן נפצע במטח של לפחות 11 רקטות שנורו אתמול בבוקר אל יישובי עוטף עזה. היום בבוקר (שישי) נפלה רקטה נוספת סמוך לגן ילדים ביישוב אחר במועצת אשכול, לא היו נפגעים.

"קיבלנו פצוע במצב קשה, אך בהכרה מלאה עם רסיס בחזה. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל עצירת דימומים וטיפול בכאב", סיפר אתמול פראמדיק מגן דוד אדום, אורן וכט. "אזרחים שהיו במקום סיפרו שהוא לא הספיק להגיע למרחב מוגן ונפצע כשנשכב על ילדים שהיו בסמוך לו, כדי לגונן עליהם בגופו".