דובר צה"ל התפנה לגייס את בתו הבכורה לצה"ל

לאחר לילה של חיסולים ותקיפות ברצועה, דובר צה"ל מוטי אלמוז התפנה הבוקר כדי לגייס את בתו הבכורה לשירות בצה"ל. "מהיום לכל טקס משמעות אחרת", הוא אמר. ללשכת הגיוס בטבריה הוא הגיע בלי מדים והציג עצמו כ"אבא מוטי"

דובר צה"ל ובתו (דובר צה"ל)

בזמן שצה"ל חיסל בכירים בחמאס ותקף מטרות, התפנה הבוקר (חמישי) דובר צה"ל תא"ל מוטי אלמוז לגייס את בתו הבכורה לשירות. בתמונה שהעלה לרשת עם בתו בלשכת הגיוס טבריה אלמוז לא לבש מדים אלא הציג עצמו כ"אבא מוטי". הבת הבכורה של דובר צה"ל גויסה לקורס מדריכות חובשים, ולאחר הטירונות תחל את הקורס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אחרי לילה גדוש בפעילות מבצעית נסעתי צפונה לפנות בוקר כדי לתת חיבוק וברכת דרך לבתנו הבכורה ביום גיוסה לצה״ל", כתב אלמוז בעמוד הפייסבוק שלו. "ילדה שלנו - מהיום, לכל טקס, משמעות אחרת".

הוא פנה אליה ואמר לה: "את תראי, השירות בצה״ל יתן לך את כל הטוב שאפשר והנתינה תמלא אותך בתחושה מיוחדת של עשיה למען דברים שגדולים מכולנו, למען המדינה. אנחנו נמשיך וניפגש, הפעם על מדים, בצבא ובבית ואני אתרגש מאוד, גם אם אסתיר היטב. כמה גאווה. אבא מוטי".

בתדרוך לתקשורת (חדשות 2)

את אלמוז רבים מזהים לאחר שבשבועות האחרונים, במהלך מבצע "שובו אחים" ו"צוק איתן" הוא התראיין בכלל מערכות התקשורת בישראל ותדרך כתבים. אלמוז נולד בשנת 1967, הוא אב לחמישה ילדים וגר בכפר תבור שבצפון הארץ. בשנת 1985 התגייס לחיל ההנדסה ועד שנת 2000 מילא שורת תפקידים בחיל, מחייל ועד מג"ד. לאחר מכן כיהן כראש מטה פיקוד המרכז וראש המנהל האזרחי. באוקטובר 2013 הוא נכנס לתפקיד דובר צה"ל.