מח"ט גבעתי: "אתקשר לשרית חדד להתנצל"

הדיווחים המסעירים על דרישתו של מפקד חטיבת גבעתי לבטל את הופעתה של שרית חדד ביום כיף לחטיבה, בשל היותו דתי חובש כיפה, הופרכו היום. המח"ט שעמד על בימת אירוע אחר של גבעתי, לחץ את ידה של הזמרת רוני דלומי ובכך הוכיח לקהל כי הוא אינו תומך בהדרת נשים. "בכוונתי להתקשר לשרית חדד ולהתנצל", אמר לחדשות 2 Online

הדרת נשים? לא בחטיבת גבעתי: יום כיף של חטיבת גבעתי, שעמדה בלב סערה תקשורתית בימים האחרונים, נערך היום (ג') בפארק נחשונית. מי שבלט בנוכחותו הוא מפקד החטיבה, אלוף משנה עופר וינטר, שעמד בלב אותה סערה שהתעוררה שלשום אודות ביטול הופעתה של שרית חדד בפני חיילי החטיבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

וינטר, יחד עם שאר קציני ומפקדי החטיבה שנכחו באירוע, צפה בהופעתה של רוני דלומי ואף הקפיד ללחוץ את ידה, וכך בעצם הוכיח לנוכחים כי אין לו דבר נגד הופעתן של זמרות בפני חיילים.

"בכוונתי להתקשר ולהתנצל". שרית חדד (מאיר ברכיה)

"בכוונתי להתקשר באופן אישי לשרית חדד ולהתנצל בפניה על המקרה", אמר אלוף משנה וינטר לחדשות 2 Online. עוד הדגיש וינטר כי הוא מתנצל בשם מדינת ישראל על הדברים שהופצו וגרמו עוול לזמרת ולכל הצדדים המעורבים.

מח"ט גבעתי עם בנו (עזרי עמרם, חדשות 2)

כבר כשפרצה הסערה, בדובר צה"ל הבהירו כי "ההחלטה בדבר זהות האמן המופיע באירוע החטיבתי התקבלה בהתאם להעדפת חיילי החטיבה. המח"ט ביקש לבחון אפשרות לקיים הופעה של הזמרת שרית חדד לצד הופעתו של הזמר משה פרץ, אך הדבר נפסל מנסיבות טכניות".

האלוף והמח"ט (עזרי עמרם, חדשות 2)