מתקפה ברשת נגד דובר צה"ל בערבית: תמונות החתונה הושחתו, הפייסבוק נפרץ

דובר צה"ל בערבית עובר לינץ' ברשת, ולא בפעם הראשונה. הפעם, לתמונות מיום חתונתו הוצמדו כיתובים אנטי ישראלים וסרטון שלו בדמות ערפד הופץ. הפלסטינים דיווחו כי הצליחו לפרוץ למספר דקות לעמוד הפייסבוק שלו. הוא מצדו ממשיך לצייץ – ולהתראיין

אדרעי כערפד

הם צוחקים עליו, מגדפים אותו ומזלזלים בדבריו, אך דובר צה"ל בערבית, רב-סרן אביחי אדרעי, ממשיך בכל הכוח בהסברת פעולות הצבא ברשתות הערביות, ובעיקר ברשתות החברתיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורמים בעולם הערבי שלא אוהבים את מסריו, מנסים בימים האחרונים, כמו בעבר, להשחיר את פניו, אבל בשבועות האחרונים הם נוקטים בפעולות קיצוניות יותר. כך למשל מעמוד הפייסבוק שלו נלקחו תמונות מיום חתונתו, והודבקו עליהם כיתובים אנטי ישראלים.

תמונות מחתונתו

"מקבל מכה" בזמן ריאיון

על פי דיווחים ברשתות פלסטיניות, עמוד הפייסבוק שלו גם נפרץ למספר דקות. בין היתר הועלו לשם סרטונים שלו כערפד. במקביל הוא מקבל איומים על חייו דרך הרשתות החברתיות.

"בכל אחד יש אביחי קטן"

במקביל, קמפיין חדש ברשות הפלסטינית קורא להחרים מוצרים ישראליים. אחד הפרזנטורים הוא לא אחר מאדרעי. "בכל אחד יש אביחי קטן", מצוין בתמונה שהופצה ברשת, בה רואים את אדרעי בלבוש אזרחי עם מוצרי מזון ישראלים.

קמפיין להחרמת מוצרים מישראל

אנשי העולם הערבי, ובפרט חמאס, מכירים היטב את אדרעי שכבר שנים עוסק במלאכה, זאת לאחר שצמח באגף המודיעין והגיע לחטיבת דובר צה"ל. בשנת 2012 הופצה תמונתו עם הכיתוב בערבית: "עזה שתפו! מבוקש על ידי גדודי עז אדין אל קסאם".

בעבר הופצה גם תמונה שלו עם הכיתוב: "שמור על עצמך, היזהר שלא להתפעל או לדבר עם האויב אביחי אדרעי".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv