רגעי האימה ונטרול המחבל: תיעוד מיוחד של פיגוע הדחפור בירושלים

ממרפסת בית ברחוב שמואל הנביא שבבירה צילם תושב את האירוע הקשה שגבה את חייו של אדם אחד והביא לפציעתם של שבעה נוספים. כך זה נראה

פיגוע הדחפור בירושלים שגבה היום (שני) את חייו של אדם אחד והביא לפציעתם של שבעה נוספים תועד מזוויות שונות. לידי חדשות 2 הגיע סרטון בלעדי המתעד את רגעי האימה שצולם צולם ממרפסת בית, ובו נראה נהג הכלי הכבד כשהוא מנסה להפוך את האוטובוס. זמן קצר לאחר מכן נשמעו היריות שהביאו לבסוף לנטרולו וככל הנראה מנעו אסון כבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר הגיע לידי חדשות 2 תיעוד נוסף שבו נראים רגעי הדרמה, אז נראים שני שוטרים וסוהר כשהם מגיעים למקום האירוע, ומצליחים באומץ רב לירות לעבר המחבל ולהביא למותו. בסרטון יוצא הדופן נראים השוטרים כשהם רצים לעבר הטרקטור כשקולות ירי רמים נשמעים ברקע. אנשי הביטחון הוזעקו למקום על ידי עוברי אורח, הקיפו את הטרקטור ופתחו באש ממספר כיוונים שונים לעבר הנהג.

זירת הפיגוע במבט על (חטיבת דובר המשטרה, יחידה אווירית)

ברקע ניתן לשמוע את דבריו של עד ראייה שמספר על האירועים שהתרחשו לנגד עיניו, תוך כדי חיסול המחבל. "הייתי באוטובוס, אני בא לעלות, אני עף, נופל על הרצפה", הוא מספר. "פתאום אני קולט שהטרקטור מתחיל לכווץ את האוטובוס. ירו בו, פשוט לא האמנתי".

בפיגוע הטרקטור נהרג אדם אחד ועוד שישה נפצעו קל. הפצועים פונו על ידי צוותי מד"א שהוזעקו למקום לבתי החולים שערי צדק והדסה הר הצופים. מחקירה ראשונית של נסיבות המקרה עולה כי המחבל יצא עם הטרקטור מאתר בנייה סמוך ואז פגע באוטובוס שהיה במרחק של כ-150 מטרים. במשטרה ובשב"כ פתחו בחקירת המקרה על מנת להבין מי שלח את המחבל לבצע את הפיגוע.