רקטה התפוצצה בשטח פתוח באשדוד

אזעקות נשמעו במרחב אשדוד ואשקלון, ורקטה נפלה בשטח פתוח, זאת בעוד הקבינט מכונס כדי לדון בהמשך המבצע. במהלך היום היו 11 נפילות של רקטות באזור המועצה האזורית אשכול, ואילו בצה"ל תקפו כ-80 מטרות. דובר צה"ל: "יש הרבה מאוד אפשרויות להרחבת הפעילות"

ארכיון (חדשות 2)

בעוד שהקבינט מכונס לדון בהמשך מבצע "צוק איתן", זאת גם לאור לקיחתו בשבי של קצין צה"ל, שוגרו רקטות מעזה לערי ישראל, אחת מהן נפלה בשטח פתוח באשדוד. אזעקות נשמעו באשדוד, אשקלון והסביבה. לא ידוע על נפגעים או נזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם שעות הערב החל חיל האוויר להפציץ מהאוויר מתקנים בג'בליה וברפיח. בכלי התקשורת הפלסטינים דווח כי תושבי רפיח הפלסטינית קיבלו הוראה לא לנוע ברחובות, וגם בית החולים היחיד בעיר - יוסוף אל-נג'אר - קיבל הוראה להתפנות

במהלך היום היו 11 נפילות של רקטות באזור המועצה האזורית אשכול. בכל האירועים לא היה נזק ולא היו נפגעים. בצה"ל אמרו כי יותר מ-80 מטרות הותקפו היום ברצועה. עוד נמסר כי חיל האוויר תקף 12 פעילי טרור, ושטופלו שלוש מנהרות.

דובר צה"ל, תא"ל מוטי אלמוז, ציין כי מאז שבייתו של גולדין הכוחות בעזה "נוקטים בפעילות רחבה מאוד של כוחות באזור, ומפעילים הרבה מאוד אש". "אנו עושים הכל כדי למצוא אותו - חשוב למצוא את פיר האם של האירוע. הרמטכ"ל יושב בשעות אלה עם מספר אלופים בקבינט, כל מה שקשור בהרחבת הפעילות, יש הרבה מאוד אפשרויות", הוסיף.

גורמים ברצועת עזה מדווחים כי מניין ההרוגים ברצועה מתחילת מבצע "צוק איתן" עלה לכ-1,500. כמו כן נטען בכלי תקשורת פלסטינים כי אמבולנס הותקף מהאוויר, והפרמדיק נהרג והנוסעים נפצעו.