אשת המג"ד שנפצע קשה מאוד נשארת חזקה: "הוא גולנצ'יק גיבור"

במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים סורוקה מאושפז מפקד גדוד 12 של גולני, סא"ל שי סימן-טוב, שנפצע שלשום ברצועה בהתמוטטות קיר מנהרה. מחוץ לחדרו ממתינה כל העת רעייתו דניאלה, שנשארת חזקה וחדורת אמונה אל מול המציאות הקשה

דניאלה סימן-טוב (חדשות 2)

במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים סורוקה מאושפז במצב קשה מאוד מפקד גדוד 12 של גולני, סגן אלוף שי סימן טוב שנפצע שלשום ברצועה, בהתמוטטות קיר מנהרה. מחוץ לחדרו ממתינה כל העת רעייתו דניאלה, שנשארת חזקה וחדורת-אמונה אל מול המציאות הקשה הזו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפקד גדוד 12 של גולני סגן אלוף שי סימן-טוב נפצע שלשום באורח קשה מאוד ברצועת עזה כאשר קרס עליו קיר מנהרה. הוא מאושפז בבית החולים סורוקה בבאר שבע שם מחכה לו אשתו דניאלה, ששומרת על האמונה למרות המצב.

"דיברנו בפעם האחרונה יום לפני שהוא נפצע", סיפרה דניאלה. "הוא התקשר אלי בלילה וסיפר שיש לו מכתב בשבילי. נורא כעסתי. זה נשמע לי כמו מכתב פרידה. בדמיון שלי ראיתי דף פסים כחול לבן מוכתם בדם. הוא כתב על האהבה הגדולה שלנו, על המזל שלנו שהכרנו, על הילדים ועל כמה שאנחנו מאושרים ביחד. גם אני כתבתי לו מכתב, ביום שהוא ירד לעזה. ביקשתי שיעבור רגע בבית ואם במקרה הוא ייכנס לעזה, שיפתח את זה. גם המכתב הזה היה מוכתם בדם".

דניאלה עדכנה כי מצבו של שי מוגדר יציב. "יש רק סימני שאלה לגבי הגפיים שלו, אבל הוא גיבור, הוא גולנצ'יק. שי היה אמור לסיים את תפקידו ב-10 ביוני, והייתי אמורה להיות בתאילנד עכשיו איתו", סיפרה דניאלה.

רעייתו של המג"ד סיפרה כי בנם בן השנתיים ושמונה חודשים כבר מבין שמשהו לא כשורה. "הילד לא מבין למה אבא לא מגיע בשישי, כי הוא יודע שזו השגרה, אם אבא לא בא אז אנחנו נוסעים אליו לבסיס", סיפרה דניאלה. "הסברנו לו שאבא לא מרגיש טוב והוא אצל הרופא". לבני הזוג יש ילדה נוספת, בת שמונה חודשים.

למרות המצב הקשה של בעלה, דניאלה מצאה את הזמן ואת הכוחות לבקר גם את חיילי הגדוד שלו שנפצעו בעזה. הלכתי לבקר את הפצועים שלו. "זו פשוט חוויה, עם ישראל הוא העם הכי חם שראיתי", אמרה דניאלה. "אנשים עומדים בתור להצטלם עם חיילים, יש תורים ענקיים לחלק דברים וזה מחמם את הלב".