נפצע בעזה ונלחם לקבל החזר על הטיסה

בוריס וויקטוריה תכננו לחגוג לבתם (4) את יום הולדתה בבורגס שבבולגריה. אלא שהבעל נקרא לשירות מילואים ונפצע בלחימה. אשתו פנתה לחברת הנסיעות בבקשה כי יחזירו להם את הכסף על הנופש – אך שם סירבו בתחילה להשיב את מלוא הסכום, בשל קושי מול הספק. אחרי פניית חדשות 2 Online הבטיחו בחברה: "הלקוחה תקבל החזר מלא"

תכנן לצאת לחופשה, גוייס ונפצע (באדיבות המצולמים)

בוריס תכנן לטוס לחופשה בבורגס, אך גויס בצו 8, נפצע במילואים והיום (ד') צפוי לעבור ניתוח בבית החולים וולפסון. למרות המצב, בחברת הנסיעות לא הסכימו בתחילה להחזיר לאיש המילואים הפצוע ולמשפחתו את מלוא הסכום על החופשה האבודה - בטענה כי נוצרו קשיים בקבלת ההחזר הכספי מול הספק. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ויקטוריה למברסקה (33), מנהלת חשבונות ובוריס מושר (32) איש מחשבים מחולון, תכננו לחגור את יום הולדתה של ילדתם (4) נואל בנופש בבורגס שבבולגריה ביום שישי הקרוב. אלא שבסוף השבוע האחרון הוא קיבל צו 8 וזמן קצר לאחר מכן נכנס לעזה.

אתמול בבוקר, במהלך קרבות עם מחבלים בעזה, הוא נפצע והועבר לטיפול בבית החולים וולפסון בעיר. כבר מיום שישי ויקטוריה מדברת עם חברת "הדקה ה-90", שממנה הזמינו את חבילות הנופש - במטרה לקבל את הכסף בחזרה.

ויקטוריה למברסקה ובוריס מושר (באדיבות המצולמים)

"ברור שלחופשה הזו כבר לא נצא"

"בהתחלה הם דרשו 80% על ביטול, אח"כ הסכימו שרק הכסף על בוריס יוחזר ואח"כ רק 50%, ואתמול עדכנתי אותם שבעלי נפצע אבל הם עדיין לא החזירו לי את הכסף או אמרו שיחזירו לי ואני לא מבינה את זה", אמרה למברסקה לחדשות 2 Online.

עוד הוסיפה: "ברור שלחופשה הזו לא נצא, גם לא חצי מאיתנו ולכן אני לא מבינה למה לא יכולים לקבל את כל הכסף. גם לאחר שבעלי יחלים וישוב לעבודתו, העסק שלו בוודאות יינזק ובהתאם הפרנסה שלנו. כל סכום כסף הוא חשוב בימינו - עבורו ועבור הבת שלנו".

בינתיים, בעלה עדיין מאושפז בבית החולים ומצבו מוגדר קל. היום הוא גם צפוי לעבור ניתוח, לאחר ששבר את הרגל במהלך הקרבות. "הוא רוצה עכשיו לחזור לעזה להילחם, אני מטפלת בכל הנושא מול החברה, ומקווה שזה ייצא לפועל".

אשתו לא בטוחה שמצבו הרפואי, יאפשר להם לטוס כלל בקרוב לחו"ל כמתוכנן - ומקווה שבעלה יחלים במהרה.

מ"הדקה ה-90" נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 Online כי "הלקוחה תקבל החזר מלא לכספה. בהתחלה היה לנו קושי מול הספק, אבל אחרי שהבנו שהבעל נפצע פנינו שוב לספק ונכון לעכשיו יש רצון לסייע".