מח"ט גולני חזר לשטח: "אנו חזקים, נשלים את המשימה". צפו

אלוף-משנה רסאן עליאן אמר לכתבים כי הוא "חוזר כדי להמשיך את המשימה של החטיבה ולהצטרף ללוחמים שעדיין עושים את העבודה. נעשה הכל כדי להשלים המשימה עד הסוף"

אחרי שנפצע בעינו, מפקד חטיבת גולני אלוף-משנה רסאן עליאן עזב את בית החולים סורוקה שבבאר שבע, נפרד מחלק מחייליו שמאושפזים במחלקות וביקש לשוב אל השטח. "אני חוזר כדי להמשיך את המשימה של החטיבה ולהצטרף ללוחמים שעדיין עושים את העבודה", הוא אמר בצאתו מהמוסד הרפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו מאוד חזקים, נעשה הכל כדי להשלים המשימה עד הסוף", אמר אל"מ עליאן לכלי התקשורת. "התעדכנתי במהלך היממה האחרונה והבנתי שהחבר'ה המשיכו לעבוד ופגעו בלא מעט מחבלים. יש לנו עוד טיפה - ונסיים את זה".

הוא פנה אל המשפחות השכולות שאיבדו את היקר מכל, ואמר כי הוא מעוניין להעביר להן מסר שלפיו "חטיבת גולני מחבקת אותם גם עכשיו ותחבק גם בעתיד. לפצועים, שאת חלקם ראיתי בבית החולים אני מאחל החלמה מהירה. אתם אריות".

הבוקר, בשיחה עם כתבים, סיפר אל"מ עליאן על הקרב הקשה שבו נפצע."חטפתי פצצת RPG כמה סנטימטרים מעל הראש שלי, עכשיו הכל בסדר", הוא אמר, והדגיש: "אם היה לי אוטובוס הייתי מעמיס את כל הפצועים איתי ולוקח אותם לחטיבה".