הלוחמים שרו בהפוגה: "והעיקר לא לפחד כלל"

עשרות חיילים ניצלו את רגעי השקט בין הפעולות ברצועת עזה על מנת לשיר ולעודד ולשמח אחד את השני. בסרטון נראים החיילים רוקדים, מניפים דגלים ושרים: "אנחנו מאמינים בני מאמינים ואין לנו על מי להישען". "מדהים, לא ייאמן. מישהו יכול עליהם?", אמר אחד הלוחמים

שרים ומעודדים גם בהפוגה: עשרות חיילי צה"ל ניצלו היום (ג') רגעי הפסקה בין רגעי הלחימה ברצועת עזה על מנת לרומם את רוחם. במקום למצוא פינה מוצלת לנוח או לאכול, בחרו החיילים לקפוץ ולשיר: "והעיקר לא לפחד כלל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון, שהגיע לחדשות 2 באמצעות newsendersapp, נראים החיילים - חלקים חובשי כיפה - כשהם עומדים מחובקים בחלקת יער וצועקים קריאות עידוד. בהמשך שרו החיילים "אנחנו מאמינים בני מאמינים, ואין לנו על מי להישען, אלא על אבינו שבשמיים", ככל הנראה כתגובה לרגעי הלחימה הקשים והאבידות בקרב חיילי צה"ל במבצע "צוק איתן".

בהמשך הניפו הלוחמים את דגלי ישראל ורקדו בצהלות, ולאחר מכן הניפו החיילים את הנשקים באוויר. ברקע הצילום נשמע אחד החיילים מעיר לחברו "מדהים, לא ייאמן. מישהו יכול עליהם?"

אתמול נחשף תיעוד של לוחמים שרקדו וצהלו עם אנשי חב"ד לאחר ששבו מלחימה ברצועת עזה. בסרטון נראו החיילים, כשצבעי הסוואה עוד על פניהם, שנשאו דגלי ישראל ושרו בקול אחד "מי שמאמין לא מפחד". החיילים הופתעו לראות בנקודת ההתארגנות את אנשי חב"ד, שביקשו לשמח אותם ולסייע להם לפרוק את המתח מרגעי הלחימה. הסרטון הפך לויראלי ושותף אלפי פעמים על ידי הגולשים.