מרגש: הלוחמים רוקדים בתום פעילות ברצועת עזה

לוחמי צה"ל שיצאו מרצועת עזה לפנות בוקר הופתעו לגלות כי במקום ההתארגנות ממתינים להם אנשי חב"ד שהגיעו להעלות את המורל. הלוחמים, חלקם, עוד עם צבעי הסוואה, לא נשארו אדישים, רקדו צהלו ופרקו את המתח הרב שהצטבר. צפו בתמונות

כשהם מיוזעים, עייפים וצבעי הסוואה עוד על פניהם, יצאו לפנות בוקר עשרות מלוחמי צה"ל מפעילות מבצעית נוספת ברצועת עזה. הלוחמים הופתעו לגלות כי בנקודת ההתארגנות ממתינים להם אנשי חב"ד שהגיעו למקום וסייעו להם לפרוק את המתח הרב שהצטבר בשעות הארוכות ברצועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החיילים לא נשארו אדישים ומיד החלו לרקוד ולצהול עם אנשי חב"ד. הם נשאו דגלי ישראל ושרו בקול אחד "מי שמאמין לא מפחד". התמונות המרגשות הועלו לרשת ותוך זמן קצר הפכו לויראליות, כשאלפים משתפים אותם ברשתות החברתיות.

רבות דובר בימים האחרונים על המוטיבציה הגבוהה שמפגינים הלוחמים בעזה במסגרת מבצע "צוק איתן", שלמרות שורה של תקריות מצליחים לשמור על רוח קרב, כעת ניתן גם להבחין בכך. בסרטון הוידאו נראים אחדים מהלוחמים מזנקים על כלי הרכב המסחרי של אנשי חב"ד ומצטרפים בחיבוקים עזים לריקודים. 

גם הרמטכ"ל , רא"ל בני גנץ, התייחס היום לרוח המרשימה שמפגינים הלוחמים והמפקדים בצה"ל: "הפיקוד על כלל היחידות שלו מגיע כאן להישגים רבים, כל יום עוד הישג. בתוך האירוע יש לעיתים נפגעים אבל אנחנו דבקים במשימות שלנו".