אבי הילד שנהרג בעזה: "למה יורים על ילדים 3 טילים? זה פשע!"

שלשום אירעה על חוף מחנה הפליטים שאטי בעזה תקרית נוראה בה נהרגו 4 ילדים פלסטינים ששיחקו במקום. אבי אחד הילדים שנהרג בתקרית מאשים את צה"ל במקרה: "הצבא שלכם רוצח את הילדים שלנו והורג כל מי שהוא יכול, זה טבח ופשע נורא"

"ישראל רוצחת כל מי שהיא יכולה - ויורה טילים על ילדים": יומיים לאחר התקרית בחוף מחנה הפליטים שאטי בעזה בה נהרגו 4 ילדים פלסטינים - מפנה אביו של אחד מהם, עאהד באקר בן ה-10, אצבע מאשימה לעבר ישראל, וטוען כי חיל האוויר הישראלי עומד מאחורי מה שכינה "הפשע והטבח הנורא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה עם כתבנו אוהד חמו, נשאל עאטף באקר, אביו של הילד, אם הוא בטוח במאה אחוז שישראל עומדת מאחורי ההפצצה - זאת בזמן שנסיבות התקרית נמצאות בבדיקה.

"כל רשתות הטלוויזיה של העולם כולו צילמו את הפשע והטבח שישראל ביצעה, אתם לא צופים בטלוויזיה?! לא ראיתם מה צבא הכיבוש שלכם עושה?! הוא רוצח את הילדים שלנו!", הזדעק האב. "כל האירוע היה מצולם, גם הרגע שבו המזל"ט פגע בהם".

"חמאס משתמש בילדינו כמגן אנושי? זה שקר"

כתבנו שאל את אביו של הילד מה דעתו על כך שחמאס משתמש בילדים ובחפים מפשע בעזה כמגן אנושי - ונענה כי מדובר בשקר: "זה הסיפור שמספרת הממשלה שלכם. למה אתם מפציצים בתים? כי אנשי חמאס מתחבאים שם. למה אתם מפציצים בניינים על יושביהם עם אוכלוסייה אזרחית? כי בתוכם יש מפקדות של חמאס. תראה לי בית אחד שהופצץ בו מישהו מחמאס".

בסיום הראיון תהה האב מדוע "צבא הכיבוש לא יורה טילים על אנשי ההתנגדות ויורה על ילדים 3 טילים? כל מי שהציונים מוצאים ויכולים להרוג - הם הורגים".

תמונת הילדים משחקים לפני מותם חוללה סערה בעולם

שלשום דיווחו הפלסטינים כי ארבעת הילדים שנהרגו, בני 9 עד 11, שיחקו כדורגל על חוף הים דקות ספורות לפני התקיפה. רשת NBC האמריקנית דיווחה כי הילדים מתו מפצעיהם בשעה שפונו לבית החולים. באירוע נפצעו עוד שלושה בני אדם.

תמונת הילדים, שניות לפני שנהרגו (חדשות 2)

עיתונאים זרים ששהו במקום סיפרו על מראות זוועה והוסיפו כי כמה מהם אף שיחקו עם הילדים בטרם התקיפה. אמש הופצה ברשתות החברתיות תמונת הילדים משחקים על החוף שניות לפני שנהרגו. התמונה שותפה אלפי פעמים בטוויטר, וחוללה סערה תקשורתית.