תיעוד: כך ניסו להציל את חייו של דרור חנין ז"ל

יממה לאחר שנהרג אזרח ישראלי, לראשונה במבצע "צוק איתן", פורסם התיעוד של נסיונות כוחות הרפואה להציל את חייו של דרור חנין ז"ל, שנפצע באורח אנוש תחת אש המרגמות. למרות המאמצים הגדולים, כעבור דקות נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותו

תושייה תחת אש: תיעוד מיוחד מציג כיצד ניסו כוחות הרפואה להציל שלשום (ג') את חייו של דרור חנין ז"ל, ההרוג הראשון במבצע "צוק איתן". בקור רוח מצמרר, כשברקע קולות הנפץ וכשהם חשופים לירי שנמשך מרצועת עזה, מיהרו הפרמדיקים של מד"א לזירת הנפילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חנין, שנפצע אנושות מרסיסים, הוצא על ידי כוחות ההצלה מהרכב שבו שהה בעת פגיעת פצצת המרגמה. הפרמדיקים ביצעו ניתוח שדה מורכב ומסובך בניסיון נואש להציל את חייו של חנין, שבא למקום רק כדי לחלק אוכל ושתייה לחיילים ולשמח אותם.

דרור חנין ז"ל (פייסבוק)
לאחר הטיפול הראשוני, העבירו החובשים והחיילים שהיו במקום את חנין לניידת טיפול נמרץ שהוזעקה לזירה. הניידת פינתה את חנין לבית החולים ברזילי. כעבור דקות הוא נפטר, ובשטח - הירי נמשך.

"כל ההוויה שלו זה להיות מעורב בקהילה, לעזור בכל מקום שהוא יכול", סיפר אחיו של דרור, יוסי חנין, לחדשות 2. "כולם מרוסקים עכשיו". חנין הובא אתמול למנוחות בבית העלמין ביהוד. הוא השאיר אחריו את אשתו רחל ושלושה ילדים.