שתי רקטות התפוצצו ביישוב באשכול, נזק נגרם למבנה ציבורי

לילה לא שקט ביישובי עוטף עזה: בעוד מטוסי חיל האוויר הישראלי המשיכו להפגיז מטרות טרור בעזה, הפלסטינים ירו רקטות לעבר יישובים בשער הנגב ואשכול. לפחות שתי רקטות התפצצו בתוך יישוב באשכול וגרמו לנזק למבנה

לילה לא שקט ביישובי עוטף עזה (newsenders app)

לפחות 10 רקטות נורו הלילה והבוקר (א') לעבר יישובים באשכול, שער הנגב וחוף אשקלון. שתי רקטות התפוצצו בתוך יישוב במועצה האזורית אשכול וגרמו לנזק למבנה ציבורי. לא היו נפגעים באירוע. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך שעות הלילה נשמעו מספר אזעקות צבע אדום נשמעו במועצה האזורית שדות נגב ובמועצה האזורית אשכול. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו לפחות שמונה נפילות בשטח ישראל. בשעות הבוקר המוקדמות נשמעה אזעקה בניר יצחק וסופה, ובהמשך גם אשקלון הצטרפה למעגל האזעקות. לא היו נפגעים או נזק מהירי לישראל.

במקביל, נמשכו תקיפות צה"ל מהאוויר ברצועה ובמקביל, גם בוצעה פעולה קרקעית מצומצמת נגד אתר לשיגור רקטות.

צה"ל ביצע הלילה לראשונה פעולה קרקעית, מצומצמת אמנם, בעזה. כוח של לוחמי שייטת פשט על אתר לשיגור רקטות בחוף הים של עזה. במקום התפתח קרב עם כמה אנשי חמאס, ארבעה חיילים נפצעו באורח קל והועברו לטיפול בבתי חולים בישראל.

במקביל, חיל האוויר גם הלילה תקף מספר מטרות ברצועת עזה. בסרטון שפרסמו הפלסטינים נראה כדור אש מעל האיש, ולאחריו קולות נפץ רמים שנמשכו לאורך דקות ארוכות.