צפו ברגעי החרדה: נפילת הרקטה בתחנת הדלק באשדוד

מצלמת האבטחה בתחנת הדלק באשדוד תיעדה את פיצוץ הרקטה הבוקר בעיר. כתוצאה מהפיצוץ נפצע קשה נכה בן 61 שלא הצליח לצאת מהרכב עם הישמע האזעקה. המתדלק: "ברחתי מהר". כך נראו רגעי החרדה

זה היה בוקר מתוח בתחנת הדלק בלב העיר אשדוד, שכבר מתורגלת באזעקות ובנפילות. ברגע אחד המתח הפך לחרדה של ממש כשרקטה נפלה בלב תחנת הדלק המוכרת בעיר והביאה לנפגעים ולנזק רב מאוד במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בן 61 מוגבל פיזית נפצע קשה לאחר שלא הצליח לצאת מהרכב בזמן האזעקה. שבעה בני אדם נוספים נפצעו קל ופונו לבית החולים. המכוניות שחנו בסמוך לתחנת הדלק ספגו את הפגיעה הקשה ביותר. כוחות החילוץ פינו את המכוניות ומכלית דלק ריקה הובאה למקום כדי לרוקן את המיכלית שנפגעה מחשש להתלקחות.

המתדלק ניסים וייזמן שנפצע קל במקום שחזר בשיחה עם חדשות 2 את האירוע. "לא היו לנו הוראות מיוחדות ופתאום שמעתי אזעקה וברחתי הכי מהר שיכולתי", סיפר. "אחרי הפיצוץ הרגשתי כאבים עזים באזניים". 

"צוק איתן" - עדכונים אחרים

הרמטכ"ל: עזה שוקעת לאסון

הממ"ד הציל חיי משפחה באשכול: "חוויה לא נעימה"

הפלסטינים: שני הרוגים בתקיפת צה"ל בעזה

זירת הפיצוץ באשדוד (משטרת ישראל)

"לא ישברו אותנו"

נהג המכלית אשר דרעי סיפר כי לפני האזעקה חיבר את המכלית, והדלק התחיל לזרום. "פתאום שמעתי אזעקה וסגרתי את הברזים ורצתי למרחב מוגן", שחזר. "עוד לא הגעתי למרחב המוגן ונפל הטיל. לדעתי נמנע כאן אסון גדול. לא ישברו אותנו".

מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב יורם הלוי שהגיע למקום אמר שמדובר בזירה נפיצה ביותר עם חומרים דליקים רבים. "הייתה פה אפשרות של פגיעה ממשית בחיי אדם בגלל הריכוז הקטן של האנשים שהיו כאן", אמר. "כולם הצילו פה חיים ופינינו את האזור תוך זמן קצר".