צפו: תקיפת המשטרה הימית של החמאס

כ-210 יעדי טרור הותקפו במהלך היממה האחרונה בעזה. בצה"ל פרסמו הבוקר תיעוד של הפצצת המשטרה הימית של החמאס. עוד יעדים שהותקפו בלילה: בתי בכירים בחמאס ומצבור רקטות שהוסתר בבית ספר. כך זה נראה

צה"ל הפציץ במהלך היממה האחרונה כ-210 יעדי טרור ברצועת עזה - ועד מתחילת המבצע הותקפו 1100 יעדי טרור. בצה"ל שחררו הבוקר תיעוד מהפצצת מוצב המשטרה הימית של החמאס בסודאניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין היעדים שהותקפו הלילה: משגרים של רקטות ארוכות טווח, מתקנים ממשלתיים המשמשים את חמאס, מנהרות התקפיות ומנהרות הברחה, צינורות הברחת דלק, מתחמים צבאיים ומחנות אימונים, תשתיות תקשורת, מטרות של מערך ההגנה האווירית של חמאס, ומשגרים מוטמנים.

בנוסף, צה"ל תקף מצבור רקטות המוסתר בתוך קומה בבניין בבית ספר במרכז הרצועה. על פי הודעת דובר צה"ל הותקפו גם בתיהם של פעילי טרור בכירים אשר שימשו כתשתיות פיקוד ושליטה של הארגון. כך למשל הותקף ביתו של עטיה אבו נקירה, יליד 76', בכיר חמאס המפקד על הכוחות ברפיח.

"אנחנו נמשיך לעקוב אחרי הנחיות הדרג המדיני והמציאות המודיעינית, ונמשיך לפעול באורך רוח מבצעי ובשיקול דעת", חידד אמש הרמטכ"ל וקבע כי "נתקוף בכל מקום שבו נידרש לתקוף, נגן בכל מקום שבו נדרש להגן ונעשה זאת בכל שיטה: בהגנה, בהתקפה, באוויר, בים וביבשה. נמצה את כל היכולות שלנו מבחינת מודיעין ומערכות שליטה, בקרה ולוגיסטיקה, וניתן את המענה הנדרש".