לעיני המצלמות: שרידי הרקטה נחתו בדרום תל אביב

הבוקר שוב נשמעה האזעקה בתל אביב, ואחריה קול הפיצוץ בשמיים שהעיד על עוד יירוט מוצלח של מערכת כיפת ברזל. שניות לאחר מכן, נפלו בתחנת דלק בדרום העיר רסיסי רקטת הפג'אר 5 שיורטה. כך תיעדו מצלמות האבטחה את נפילת שרידי הטיל

שרידי הרקטה נחתו בדרום תל אביב, מצלמות האבטחה תיעדו: סמוך לשעה 08:00 הבוקר (ה') נשמעה אזעקת אמת בכל רחבי תל אביב והסביבה לאחר עוד שיגור של רקטה מעזה בידי חמאס. כעבור זמן קצר נשמע רעש פיצוץ עז באוויר ונראה שובל עשן - מה שהעיד על יירוט מוצלח נוסף של מערכת כיפת ברזל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שניות לאחר יירוט רקטת הפג'אר 5 מעל שמי העיר, נחתו שרידים של הרקטה בתחנת דלק בשכונה בדרום תל אביב. מצלמות האבטחה של תחנת הדלק תיעדו את רגע הנחיתה של צינור המתכת מהשמיים ואת הבהלה שאחזה בנוכחים לאחר מכן.

מיד לאחר פגיעת הרסיסים החלו הנוכחים לגעת בחלקי הרקטה ולהציג אותם לראווה - זאת למרות אזהרות מפורשות של המשטרה מפני מגע עם החלקים. במשטרה שבו והזהירו היום את האזרחים מלגעת בחלקי הרקטות: "אין להתקרב לזירות נפילה ואין לגעת או להזיז שרידים ונפלים של רקטות שלא התפוצצו", הבהירו במשטרה.

"הם עלולים להכיל רכיבים נפיצים או פירוטכניים במצב רגיש וחומרים רעילים אחרים. ההתעסקות עם חלקי רקטות או שרידים של טילי יירוט מסוכנת ביותר ואך ורק חבלן משטרתי רשאי לפעול בזירה", הוסיפו. במשטרה הבהירו בנוסף כי במקרה בו מזהים רסיסי טיל, יש להתרחק ולעדכן מיידית את המשטרה, על מנת שחבלן יגיע ויסיר את הסכנה.