אזרחים דיווחו: ערבים חטפו ילד, מסוק הוזנק

כוחות משטרה הוזעקו לאזור מודיעין ומסוק הוזנק לאוויר, לאחר שאזרחים דיווחו כי ראו בני מיעוטים מכניסים בכוח ילד חובש כיפה לתוך טנדר ונעלמו מהמקום. "אף אחד לא לוקח צ'אנס", הבהיר מפקד בכיר. במשטרה בודקים את הדיווח והסריקות נמשכות

חיפושים אחר הילד. אילוסטרציה (דניאל נחמיה, חדשות 2)

על רקע המצב הביטחוני הרגיש, המשטרה בודקת חשד לחטיפה באזור מודיעין, לאחר שאזרחים דיווחו כי שני אנשים עם טנדר, ככל הנראה בני מיעוטים, הכניסו בכוח לרכב ילד עם כיפה לראשו - ונעלמו. עדיין לא התקבל כל דיווח על ילד שנעדר או חסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קציני משטרה ששוחחו עם הילד העריכו כי גרסתו אותנטית. "סמוך לרחוב שבטי ישראל ראיתי שני אנשים שנראו לי כמו בני מיעוטים", סיפר הילד לחוקרים. "הדלת של הטנדר הייתה פתוחה מאחור, האוטו היה מונע, הכניסו לשם בכוח ילד שחובש כיפה. הם כפתו את ידיו והמשיכו בנסיעה".

אנשי שב"כ ומשטרה רבים נמצאים בחפ"ק שנפתח בתחנת משטרת מודיעין בפיקודו של תת ניצב יהודה בן עטר. "המשטרה כבר יצרה קשר עם קבלנים שבונים באזור שממנו לכאורה על פניו נחטף הילד, ביקשו את כל רשימת העובדים בני המיעוטים", סיפר קצין משטרה. "הילד מספר סיפור שמבחינתנו נשמע לנו אמין. הוא דבק בגרסתו, גם מול חוקרי השב"כ והמשטרה". בעקבות הדיווח, משטרת מחוז מרכז פתחה בסריקות נרחבות ומפקד המחוז הורה להעלות מסוק לאוויר, על מנת שיסייע בחיפושים.

קצין בכיר במשטרה אמר כי "אף אחד לא לוקח צ'אנס. ברגע שהתקבל מידע אנחנו כבר פרוסים בשטח ורוצים לבדוק. התכונה באזור מודיעין רבה, ותוך כדי שמאמתים ובודקים מול המודיע בשטח כוחות כבר פרוסים ומנסים לאתר את הטנדר הלבן".

מאז חטיפת שלושת הנערים, ורצח הנער הערבי, שבוצע לפי החשד על ידי יהודים כנקמה, מורגשת דריכות גדולה בכל הארץ, ולמשטרה זורמים דיווחים רבים אודות מקרים חטיפה.

כשברקע מחדל הטיפול בשיחה של אחד הנערים  החטופים למוקד 100 של המשטרה, כוחות הביטחון אינם מקלים ראש והתלונות השונות נבדקות.