הילד שניצל מחטיפה בשועפאט משחזר: "חנקו אותי עם חבל"

אף אחד בשועפאט לא הופתע היום כשנשמעה הבשורה על כך שהחשודים ברצח מוחמד אבו ח'דיר נתפסו – כבר חמישה ימים שאומרים שם שהכתובת הייתה על הקיר. יום לפני הרצח, כך אומרים בשכונה, ניסו אלמונים לחטוף ילד בן 8 באותה הדרך בדיוק. בשיחה עם חדשות 2 משחזר הילד את רגעי האימה

זמן קצר אחרי פרסום דבר מעצרם של שישה יהודים, כמה מהם קטינים, בחשד שהם אלה שעומדים מאחורי רצח הנער מוחמד אבו-ח'דיר בשבוע שעבר, התברר כי על פי החשד, כמה מהם הגיעו לאזור החטיפה יומיים קודם לכן, שם ניסו לחטוף ילד אחר, בן שמונה - מידי אמו. מהחקירה עלה כי משהחטיפה נכשלה - הם נמלטו מהמקום. הילד, שגורלו עלול היה להיות דומה לזה של הנער משועפאט, סיפר בשיחה עם חדשות 2 על רגעי האימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הלכתי ברחוב ופתאום בא לפניי מישהו, היה איתו גם נהג", סיפר היום מוסא בן ה-8. "הוא יצא מרכב הונדה פרטי והוא בא וחנק אותי עם חבל". לדברי משפחתו, על צווארו עדיין ניתן לראות את סימני החניקה והסחיבה.

כשאותם אלמונים, נוהגים באותו הרכב שבו נהגו חוטפי מוחמד אבו ח'דיר, ניסו לגרור את מוסא פנימה - הייתה זו אמו שהצילה אותו. "קראתי לאמא שלי והיא נאבקה בהם", סיפר הילד.

סימני החניקה על הצוואר (חדשות 2)

"כל מה שחשבתי עליו היה הבן שלי", סיפרה האם. "כשאחד מהם ראה שבאים אליו אנשים, הוא צעק למי שהיה איתו 'בוא, בוא, בוא!' והם ברחו עם המכונית", הוסיפה. אמו של מוסא משוכנעת כי מי שניסו לחטוף את בנה היו יהודים. "הם דיברו עברית", אמרה.

"שאלתי אנשים מה קרה והם אמרו שהיה אוטו שרצה לחטוף את הבן שלי וברח מהמקום", הוסיף אביו של מוסא. "הם ניסו לחטוף את הילד שלי, לא הצליחו, באו ביום השני וחטפו את השני".