רצח הנער הפלסטיני: הגופה תנותח היום

גופתו של מוחמד אבו חדיר תנותח במכון לרפואה משפטית באבו כביר, בניסיון לקדם את חקירת הרצח. בשלב זה טרם נשלל הכיוון הפלילי, על אף שסרטוני מצלמות האבטחה מחזקות לכאורה את ההערכה כי הרקע לרצח לאומני. במשטרה מביעים חשש מהתחדשות העימותים האלימים בצפון ירושלים

מוחמד אבו חדיר

גופתו של הנער מוחמד אבו חדיר, שנרצח אתמול בירושלים, תנותח היום (ה') במכון לרפואה משפטית באבו כביר - וזאת לאחר שזוהתה סופית. במקביל נמשכת חקירת נסיבות הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנתיחה ישתתף גם פתולוג מטעם המשפחה, בהסכמת כל הצדדים. טרם נקבע מועד הלווייתו של הנער ובמשטרה מביעים חשש מהתחדשות המהומות הבוקר בשכונות הצפוניות של ירושלים.

במשטרה ובשב"כ נמשכת החקירה האינטנסיבית, בניסיון לקבוע את זהות רוצחי הנער. במשטרה מדגישים כי עדיין נבדקות שתי האפשרויות - הן שהרצח בוצע על רקע לאומני והן שבוצע על רקע פלילי - וזאת על אף שצילומי מצלמות האבטחה מחזקים לכאורה את האפשרות שמדובר ברצח על רקע לאומני.

במהלך העימותים האלימים אתמול העלו מתפרעים באש את תחנת הרכבת הקלה בשכונת שועפאט שבצפון ירושלים. קודם לכן הושלכו ארבעה מטענים מאולתרים לעבר שוטרים סמוך למקום ואחד מהם התפוצץ. בכל האירועים לא היו נפגעים. המפגינים יידו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון בשכונת בית חנינא. אדם אחד פונה לקבלת טיפול בבית החולים.

במהלך העימותים נפצעה עיתונאית ישראלית. העיתונאית נפגעה ככל הנראה מירי שכוון לעברה. האישה פונתה על ידי אנשי הסהר האדום לבית החולים הדסה הר-הצופים בירושלים, כשהיא סובלת מפגיעות בפניה.