חשד: ניסיון חטיפה נוסף אירע במהלך הלילה

צעירה התקשרה הלילה למוקד 100 וטענה כי נחטפה בידי שני אזרחים ממוצא ערבי. כוחות גדולים של שוטרים וחיילים הצליחו לאתר אותה, בסיוע איכון טלפוני, בבית בכפר פלסטיני וחילצו אותה ללא פגע. הצעירה טענה כי שני ערבים הכניסו אותה בכוח לרכב, אך היא הצליחה לבצע שיחה למוקד החירום. נסיבות האירוע נחקרות על ידי המשטרה

חולצה במהלך הלילה. אילוסטרציה (חדשות 2)

האם אירע בלילה ניסיון חטיפה נוסף? צעירה בת 21 חולצה הלילה (ג') בשלום מהכפר הפלסטיני בית ג'אלא, הסמוך לירושלים. הצעירה טענה כי נחטפה בכוח על ידי שני צעירים ערבים, המשטרה עדיין חוקרת את נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במוקד 100 של המשטרה התקבלה שיחה לפיה צעירה בת 21 העובדת בתחנת דלק סמוך לביתר עילית נחטפה באמצעות כלי רכב על ידי שני ערבים ושהיא מוחזקת בבניין בכפר פלסטיני. כוחות משטרה וצבא פעלו מיידית, ובסיוע של איכון טלפוני הם הצליחו לאתר אותה בבניין בתוך הכפר בית ג'אלא.

מתחקור ראשוני של המשטרה עולה כי בסיום עבודתה היא נפגשה עם חברה. בתום המפגש, בזמן שהייתה בדרכה לטרמפיאדה באזור עצר רכב לבן ובו שני ערבים שהכניסו אותה בכוח לרכב והובילו אותה לבניין בו היא נמצאה.

עם קבלת השיחה במוקד המשטרה, הורו כוחות הביטחון לצעירה לנסות ולשמור על קו פתוח מול המוקדנים. לאחר בדיקת מיקום הטלפון הנייד שלה הצליחו השוטרים להגיע למבנה בו היא הוחזקה ושיחררו אותה ללא פגע. שוטרים וחיילים מבצעים סריקות בשטח לאיתור החשודים. הצעירה הועברה לתחנת המשטרה בגוש עציון, והשוטרים מנסים בעזרת עדותה לפענח את נסיבות האירוע.