צה"ל עצר את אביו של אחד מחוטפי הנערים

במהלך הלילה פשט צה"ל על ביתו של עומאר אבו עיישה, אביו של עאמר אבו איישה, אחד החשודים העיקריים בחטיפת הנערים. במשפחה טוענים כי מדובר בפשיטה השביעית לפחות על ביתם

אתמול (ש') בלילה נעצר בחברון עומאר אבו עיישה, אביו של עאמר אבו איישה, אחד משני החשודים העיקריים בחטיפת שלושת הנערים לפני 17 יום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זו אינה הפשיטה הראשונה על ביתו של אבו עיישה. בני המשפחה טוענים כי מדובר בפעם השביעית לפחות בה צה"ל והשב"כ פשטו על ביתם. לטענתם של בני המשפחה, במהלך הסריקות החורמו מחשבים ונעשה חיפוש מקיף על מנת למצוא רמזים שיובילו לחוטף. כמו כן טוענים בני המשפחה כי לא ראו את בנם מאז יום החטיפה.

"בערב (החטיפה) הוא אמר שיש לו משהו באל-עזריה, ושיהיה שם יום או יומיים", שחזר האב בראיון שקיימנו עמו לפני כשבוע. "התקשרתי אליו אבל הטלפון היה כבוי, והתחלתי לחשוב שאולי עצרו אותו ולקחו אותו".

בשולי הדברים, מתקיים מתח בין תנועת החמאס לפתח, על רקע גינוי יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן את החטיפה. אתמול התחוללו מהומות במסגד אל-אקצה, במהלכן שר הדתות הפלסטיני לשעבר ומקורבו של אבו מאזן, מחמוד אל הבאש, נמלט מפעילי החמאס, שהשליכו לעברו אבנים ונעליים.