אישום: אלוף משנה הטריד מינית חיילות

פרסום ראשון: בית הדין הצבאי הגיש כתב אישום חמור נגד קצין בדרגת אלוף משנה בגין הטרדה מינית של שתיים מהחיילות ששירתו תחתיו. על פי כתב האישום, הוא הציע להן לקיים עמו יחסי מין, וכן קיים מערכת יחסים מינית עם חיילת אחרת

אילוסטרציה (בשמת בן עמי)

כתב אישום חמור בגין הטרדה מינית והתנהגות שאינה הולמת הוגש בשבוע שעבר לבית הדין הצבאי נגד קצין צה"ל בדרגת אלוף משנה - כך נודע לראשונה לחדשות 2 Online. צו איסור פרסום הוצא על שמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי עובדות כתב האישום, הנאשם הטריד מינית, לכאורה, שתיים מהחיילות ששירתו תחת פיקודו הישיר, כאשר התבטא כלפיהן התבטאויות בעלות אופי מיני. בין היתר, הוא הציע להן לקיים עמו יחסי מין, תוך שהוא מנצל את מרותו עליהן כמפקדן הישיר. בנוסף, קיים הנאשם, לכאורה, מערכת יחסים מינית עם חיילת אחרת, שהייתה במרבית השירות תחת פיקודו הישיר.

על פי כתב האישום, מערכת היחסים כללה קיום יחסי מין ומעשים מיניים אחרים, לרבות בין כתלי הבסיס הצבאי, תוך שהנאשם העמיד עצמו במצבים של ניגוד עניינים ופגע בתדמית הצבא ומפקדיו ובמעמדם הציבורי.

עו"ד שלמה רכבי (יח"צ)

עו"ד שלמה רכבי, שמייצג את הנאשם מטעם הסנגוריה הצבאית, מסר: "חומר החקירה טרם הועבר לעיוני והוא יילמד בימים הקרובים".

זה לא המקרה היחיד בו מעורב אלוף משנה חשוד בעבירות מין. במשטרה הצבאית החוקרת עדיין מתנהלת חקירה נגד אלוף משנה בחשד שביצע עבירות מין בקצינה ששירתה תחתיו.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv