צפו: פשיטה על תחנת שידור פלסטינית בגדה המערבית

כוחות צה"ל ממשיכים לפעול נגד תשתיות חמאס: נסגרו כ-10 מוסדות אזרחיים בחברון וברמאללה הקשורים בארגון ובהם תחנת "טרנס מדיה" המספקת שירותי תקשורת לגופים שונים, בהם גם רשת "אל אקצא" של חמאס. צפו בפשיטת כוחות צה"ל

במסגרת המבצע של כוחות צה"ל נגד תשתיות חמאס סגרו אתמול סגרו כוחות הצבא והמנהל האזרחי כ-10 מוסדות אזרחיים הקשורים לחמאס, ואשר משמשים בין היתר למימון התנועה. בין היתר נסגרה תחנת הרדיו אל אקצא השייכת לחמאס, וכן נסגרו משרדי חברת "טראנס מדיה" בחברון וברמאללה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בישראל טוענים כי ממשרדי הרשת שודרו תכנים מסיתים, כמו זה שהפיץ דובר צה"ל. בתגובה נמסר מחברת "טרנס מדיה" כי היא מספקת שירותים תקשורתיים למגוון רחב של לקוחות, ובהן חברות ישראליות וזרות, ובין היתר גם לרשת "אל-אקצא" של חמאס. אולם, היא אינה רשת המשדרת בעצמה ואין לה שום קשר לסרטון שפורסם.

בישראל טוענים: שידרו תכנים מסיתים (דו"צ)

גורם צבאי אמר כי "חמאס עסוק במאמץ מתמשך לשקם את התשתית הצבאית שלו באיו"ש". הגורם הוסיף כי "הארגון עושה ניסיונות אדירים בהכוונה, במימון, בגיוס ובעידוד גורמים באיו"ש להקים תאים. הניסיונות להשיג אמצעי לחימה נעשים באופן קבוע ולחמאס יש תורמים בכל העולם".

עם זאת הדגיש הגורם כי "זאת לא המציאות של גלעד שליט", והוסיף כי אנשי הארגון "מרגישים פחד גדול באיו"ש, מודעים ליכולות שלנו ויודעים שאנחנו שולטים בשטח".

הנזק לאולפני טרנס מדיה (טרנס מדיה הפקות)