לילה שלישי ברציפות: חיל האוויר תקף מטרות בעזה

במקביל למבצע הנרחב באזור חברון נגד החמאס, גם גזרת רצועת עזה לא שקטה: בתגובה לירי נגד ישראל אמש, תקף חיל האוויר מטרות ברצועת עזה. זהו הלילה השלישי ברציפות בו מותקפת עזה מהאוויר, לאחר רצף שיגורים לעבר ישראל שהחל ביום שבת

לילה שלישי ברציפות: ח"א תקף בעזה (AP)

עוד לילה של אש: מטוסים של חיל האוויר תקפו שלוש מטרות טרור ברצועת עזה, בתגובה לירי הרקטה שהתפוצצה במועצה האזורית חוף אשקלון אמש. בלילה שבין ראשון לשני הותקפו חמש מטרות בעזה, ובלילה הקודם, בין שבת לראשון - הופצצו שש מטרות אחרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מטוסים של חיל האוויר תקפו במהלך הלילה מוקד פעילות טרור ואתר לאחסון אמצעי לחימה בדרום רצועת עזה, אתר לאחסון אמצעי לחימה נוסף במרכז הרצועה ואתר ליצור אמצעי-לחימה בצפונה. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות ולא היו נפגעים לכוחות ישראליים. התקיפה התבצעה על רקע הירי אמש לעבר ישראל.

בלילה שבין ראשון לשני צה"ל תקף חמישה מוקדי טרור בתגובה לירי הרקטות לעבר אשקלון ביום ראשון בעבר. מדובר צה"ל נמסר כי מערכת כיפת ברזל שהוצבה באזור יירטה שתי רקטות ששוגרו לעבר העיר מוקדם יותר הערב.

היעדים שהותקפו שייכים לחמאס ולג'יהאד

בתקיפה הזאת המטרות היו חמישה יעדי טרור ברצועת עזה. לא היו נפגעים או נזק כתוצאה מהשיגורים, להם קדמה אזעקה שנשמעה ברחבי העיר. "שמענו אזעקה ואחר כך בין שניים לשלושה פיצוצים", מסר אתמול (ב') תושב אשקלון בשיחה עם חדשות 2 Online.

גם בלילה הקודם, בין שבת לראשון, רעמו השמיים מעל רצועת עזה: כלי טיס של חיל האוויר תקפו שש מטרות בדרום ובמרכז רצועת עזה, וזאת בתגובה לירי הרקטות שבוצע בשבת לעבר תחומי המועצה האזורית חוף אשקלון. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות.

מקורות פלסטינים מסרו כי היעדים שהותקפו אז שייכים לחמאס ולג'יהאד האסלאמי. עוד דווח כי באחת התקיפות נפצעו שתי נשים ופונו לקבלת טיפול רפואי.