אמו של גיל-עד שאער: "הוא חזק, גם נפתלי ואייל. תמשיכו לתת לנו כוח ולהתפלל למענם"

בת גלים שאער, אמו של גיל-עד שאער, אחד הנערים שנחטפו ושגורלם עדיין לא נודע, הודתה לכוחות הביטחון על המאמצים לאיתור בנה ושני חבריו והפצירה בהמוני ישראל להרבות בתפילות: "החיבוק שלכם נותן לגיל-עד, אייל ונפתלי המון כוח. תמשיכו להתפלל למענם"

"החיבוק שלכם מחזק את גיל-עד, נפתלי ואייל. תמשיכו לתת לנו כוח": כך אמרה הערב (א') בדמעות בת גלים שאער, אמו של גיל-עד, אחד הנערים שנחטפו - ושגורלם אינו ידוע מזה 72 שעות, בהתייחסות ראשונה שלה לאירוע החטיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו עוברים תקופה לא פשוטה בימים אלו. אני רוצה לחבק את עם ישראל חיבוק גדול, חיבוק של הכרת הטוב. חיבוק של תודה. חיבוק של תפילה. אנחנו מרגישים את החיבוק שלכם כל הזמן. זה נותן לנו המון כוח. וזה מה שמחזיק אותנו בימים הקשים האלה", אמרה לכלי התקשורת בפתח ביתה.

"אנחנו מעבירים את כל האנרגיות החיוביות האלה שלכם לגיל-עד שלנו. גיל-עד חזק, בטוחה שגם נפתלי ואייל חזקים. אני רוצה לבקש מעם ישראל: תמשיכו להתפלל, להיות ביחד. תמשיכו לתת כוח לילדים שלנו. בעזרת השם, עם הביחד הזה נעשה ונצליח", הוסיפה בכאב - אך כזה שהינו מלא תקווה, "אנחנו אוהבים אתכם ומרגישים את החיבוק שלכם חזק חזק".

שאער הודתה לכל העוסקים במלאכה הסבוכה של החיפושים אחר בנה ושני חבריו: "מראש הממשלה ועד אחרון החיילים עושים כל שניתן כדי להחזיר את הבנים שלנו - אני רוצה לחזק את ידי כולם ולומר תודה רבה".

"עוד נחבק את הנערים, נזמין אתכם לחגוג איתנו"

מוקדם יותר היום, העבירה רחל פרנקל, אמו של החטוף נפתלי פרנקל (16) מנוף איילון, מסר לבנה שמוחזק ככל הנראה על ידי אנשי חמאס. "נפתלי, אבא ואמא שלך אוהבים אותך עד אין קץ ועם ישראל הופך עולמות כדי להביא אותך הביתה", אמרה כשהיא דמעות בעיניה. במקביל, העבירה המשפחה לידי אמצעי התקשורת תיעוד משפחתי של נפתלי משחק פינג פונג עם משפחתו.בימים האחרונים משפחת פרנקל, כמו משפחות שאער ויפרח, מתפללים בביתם לחזרתם ושלומם, ומקבלים תמיכה רבה מהציבור ומהדרג הצבאי והמדיני. "אנו אופטימיים, הקב"ה יראה את המאמץ המשולב הזה של הסולידריות והתפילה, ונחבק פה את הנערים, אני מקווה שתחגגו כאן איתנו", אמרה רחל.

"הופכים עולמות כדי להשיב אותם הביתה"

"אנחנו מוקפים במעטפת מאוד חמה של משפחה. הם דואגים לנו ושומרים עלינו ועל הילדים שלנו ואנו כל הזמן בקשר עם הצבא, המשטרה, השב"כ והדרג המדיני", הוסיפה - וציינה כי הם מקבלים עדכונים שוטפים ומאומתים כל העת.

נעדרים כבר 3 ימים (סוכנות תצפית, פייס�%9)


היא ביקשה להודות לכלל הגורמים - כולל לתקשורת: "אנו יודעים ומרגישים שהופכים עולמות כדי להביא אותם הביתה. נורא חשוב לנו להגיד תודה לכולם. אנו אסירי תודה לכל חייל בשטח ולכל שב"כניק, לחברי כנסת, להורי החיילים שנמצאים בשטח, ולאנשי התקשורת שמביאים את הסיפור שלנו לעולם".

 סיקור מיוחד: חטיפת הנערים

דובר צה"ל: "נמשיך בפעילות בעוצמה רבה בכל יהודה ושומרון"

מזכיר המדינה קרי על חטיפת הנערים: "קורא לשחרורם המיידי, מתפלל לשובם המהיר"

רה"מ על מבצע החיפושים אחר הנערים החטופים: "נדרשת פעולה מורכבת"

פולארד: "מחזק את משפחות החטופים"

המבצע לאיתור החטופים: "לא פועלים באפלה מוחלטת"

חמאס מכחיש: לא חטפנו את הנערים

למנוע חטיפות: כך זה נראה מהחמ"ל ביהודה ושומרון

אמו של החטוף נפתלי: "אבא ואמא אוהבים אותך עד אין קץ, עם ישראל הופך עולמות להחזירך"

שם המבצע לאיתור החטופים: "שובו אחים"

השר לביטחון פנים: "מחדל? ממליץ לא להיכנס לנושא"

מבצע מעצרים נרחב - חמאס במוקד

חטיפת הנערים: החיפושים החלו באיחור של שעות

נתניהו: "הנערים שלנו נחטפו על ידי ארגון טרור"

בכיר בחמאס מודה: "לא יודעים מה קורה"

חמאס: "מבצעי המבצע בחברון - גיבורים"