זוכה רס"ר בשייטת שהואשם באונס

איש מילואים משייטת 13 זוכה מאונס חיילת צעירה ממנו ב-10 שנים, שנתיים אחרי שהוגש נגדו כתב אישום חמור. הוא הואשם שתקף את החיילת מינית למרות שהתנגדה וסטרה לו. עורך דינו: "לא עוסקים כעת בפיצויים על העוול שנגרם, זהו יום חג"

הרס"ר זוכה מאשמת אונס (אילוסטרציה) (דובר צה"ל)

רס"ר במילואים בשייטת 13 שהואשם באונס חיילת - זוכה באופן מלא מכל אשמה בתום משפטו, מחמת הספק. הוא הואשם שניצל הזדמנות בה שהה עם החיילת לבד בחדר, ואז תקף אותה מינית - טענה שנשללה בבית המשפט. דווח גם כי יש חשד לתלונות נוספות נגד הרס"ר, אך הן לא הבשילו לכדי הליכים פליליים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עורך הדין עודד סבוראי, בא כוחו של איש המילואים שזוכה מאונס, אמר כי הוא מסופק מההחלטה. ״קשה מאוד לצאת זכאי בתיק של עבירת מין, בתיק של 'מילה מול מילה', אבל זה אפשרי. אני מקווה שהלקוח שלי יצליח לשקם את את הריסות חייו". עורך הדין עידן דביר, גם הוא מייצג את הרס"ר, ציין כי "זהו יום חג, אנחנו לא עוסקים כעת בשאלת הפיצויים על העוול שנגרם".

בכתב האישום נטען כי במהלך התקיפה הביעה החיילת התנגדות אקטיבית, צעקה לעבר תוקפה וניסתה לסטור לו. על פי כתב האישום בשלב מסוים עצמה החיילת את עיניה, אך איש המילואים התעקש שתפקח אותן. לרגע הצליחה החיילת להשתחרר מאחיזתו ורצה לעבר הדלת, אך איש המילואים תפס אותה, הפשיל את מכנסיה ואנס אותה באכזריות תוך שהיא ממררת בבכי.

כשהסתיימה התקיפה, על פי כתב האישום, פנה איש המילואים לחיילת ואיים עליה שלא תספר על האירוע לאיש. "לא יהיה לך טוב אם תדברי על זה", אמר לה והוסיף כי מכיוון שהוא גבר נשוי והחיילת נמצאת בקשר זוגי עדיף שהשניים ישמרו על נסיבות האירוע ביניהם.