ערקה מצה"ל, הפכה לחשפנית – ונעצרה

המצב הקשה בבית הוביל חיילת להיעדר משירות צבאי למשך 11 חודשים. בזמן הזה היא עבדה כחשפנית במועדון. לפני כחודש המשטרה הצבאית עצרה אותה והוגש נגדה כתב אישום. סנגורה מבקש: "לאפשר לה להשתחרר בלי רישום פלילי"

אילוסטרציה (רויטרס)

היא חוותה קשיים בבית - גירושים, אלימות במשפחה - אבל בכל זאת התגייסה לצה"ל. במהלך שירותה, לטענתה, הקושי בבית רק גבר ואז החליטה לערוק מהשירות למשך שנה במהלכה עבדה בלית ברירה כחשפנית במועדון במרכז הארץ. לפני כחודש היא נעצרה, הוגש נגדה כתב אישום ובקרוב ייגזר דינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החיילת, ששירתה בבסיס בצפון, הפסיקה להתגורר בביתה כשעקרה משירות ונדדה בין מכריה. במהלך התקופה, לטענתה, היא התקשתה למצוא עבודה בשל מעמדה מול הצבא, ולבסוף החלה לעבוד באותו מועדון, במשך ארבעה חודשים, והתגוררה במרכז.

במהלך התקופה הגיעה החיילת לשפל המדרגה כאשר נאלצה למכור את גופה בתמורה לכסף שנועד לקיים את מחייתה. מאז מעצרה היא מוחזקת בכלא ואחר שהואשמה שנעדרה 11 חודשים משירות סדיר.

עו"ד עידן דביר (יואב חסקלוביץ')

בתקופה האחרונה מתנהל משא ומתן בין סנגורה של החיילת לצה"ל על מנת לאפשר לה להשתחרר מהכלא ללא רישום פלילי, אך טרם התקבלה כל החלטה בנושא.

"אנו מקווים שהפרקליטות ובית הדין יבינו את המצב הקשה של החיילת ויתנו לכך ביטוי בעונש אשר יושת עליה בסופו של דבר", אמר עו"ד עידן דביר שמייצג את החיילת. "אנו מכוונים לכך שהחיילת שנמצאה לא מתאימה להמשך שירות, לא תצטרך להשתחרר מהצבא עם כתם בדמות רישום פלילי".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv