שייח' ראאד סלאח: "שב"כ שתל מכשירי ציתות במשרדי"

ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית מאשים את זרועות הביטחון של ישראל בכך שלדבריו "שתלו אמצעי ציתות" במשרדו כדי לעקוב אחר פעילותו. "לא ניכנע ללחץ הזה ונמשיך בפעילות שלנו", הצהיר

"שב"כ מצותת לי". סלאח (משמאל) (חדשות 2)

במסיבת עיתונאים "דחופה" שכינס היום (ג') באום אל-פחם, הפנה ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית שייח' ראאד סלאח אצבע מאשימה כלפי שירות הביטחון הכללי וזרועות הביטחון, וטען כי האחרונים מאזינים לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שירות הביטחון הכללי שתל אמצעי ציתות במשרדי כדי לעקוב אחר פעילותי", אמר סלאח. הוא מתח ביקורת קשה כלפי השירות והממשלה ואמר כי הוא "בטוח ששב"כ הוא זה שעומד מאחורי הצעד האומלל הזה. הדבר רק מצביע על הרדיפה של המדינה את התנועה האסלאמית והעומד בראשה".

סלאח הבהיר שדבר לא ישנה את דרכיו בעקבות הגילוי הזה. "אנחנו לא ניכנע ללחץ הזה ונמשיך בפעילות שלנו", אמר, "אם זה במסגד אל-אקצה או בכל פעילות אחרת שקשורה למיעוט הערבי והמוסלמי במדינת ישראל" .

גם זה מכשיר ציתות?

אתמול הוטל קנס בסך 9,000 שקלים על ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית בגין הפרעה לשוטר - זאת לאחר שהתנגד לבדיקה גופנית של אשתו במעבר אלנבי. בנוסף, הוארכה תקופת המאסר על תנאי שנגזרה עליו בתיק אחר לשישה חודשים.

בהכנת הידיעה השתתף גאנם איברהים.