חיילת חשה ברע והושארה לבדה בשועפט

נהג אוטובוס בחברת אגד עצר לחיילת שחשה ברע בשכונת שועפט בצפון ירושלים. בזמן שהחיילת ירדה מן האוטובוס להקיא, הנהג המשיך בנסיעה והותיר אותה במקום כשהיא לבדה וללא ציוד. "לא עוזבים חיילת במקום כזה", אמרה אמה של החיילת. מאגד נמסר בתגובה: הנהג זומן לשימוע, מסתמן כי שגה בשיקול דעתו

אילוסטרציה (רויטרס)

תקרית חמורה בירושלים: חיילת המשרתת בפיקוד מרכז הושארה לבדה על ידי נהג אוטובוס בשכונת שועפט בצפון הבירה, לאחר שחשה ברע וביקשה לעצור על מנת להקיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החיילת עשתה את דרכה הבוקר בקו 70 של אגד מהתחנה המרכזית לשכונת נווה יעקב, כשלפתע חשה ברע ונאלצה להקיא. ככל הנראה מתוך חשש לקנס או להסתבכות אחרת, מיד לאחר שהוריד את החיילת - המשיך הנהג בנסיעה, כשהוא משאיר אותה במדים וללא ציוד.

"בדיוק לפני שבוע נרצחה צעירה על רקע לאומני. בתקופה כזאת נוטשים חיילת?", התלוננה רחל קציל, אמה של החיילת. "הנהג פתח את הדלת והוריד אותה. היא עוד לא הספיקה להניד עפעף והוא כבר סגר את האוטובוס והמשיך. היא הייתה בהלם".

למרבה מזלה של החיילת, זמן קצר לאחר שירדה בשכונת שועפט, חלפה במקום חיילת בתוך רכב ולקחה אותה עמה. "נבהלתי כי אני יודעת מה היה עלול לקרות", אמרה האם. "לא עוזבים חיילת ולא כל בן אדם אחר במקום כזה".

מחברת אגד נמסר בתגובה: "מבירור ראשוני שנערך לנהג מסתמנת מגמה המלמדת כי נהג האוטובוס שגה בשיקול דעתו. מחר צפוי הנהג להגיע לזימון בפני גורמי ההדרכה והמשמעת באגד לבירור מעמיק של האירוע ובעקבותיו יוסקו המסקנות המתבקשות. אני מתנצל בפני החיילת ומקווה שמצבה הבריאותי הוטב".