אהרונוביץ' על רצח שלי דדון: "התפתחות דרמטית בחקירה"

השר לביטחון פנים הגיע לבית משפחת דדון בעפולה, ואמר: "לא ייתכן שצעירה יוצאת מהבית כדי לחפש עבודה - ולא חוזרת". מוקדם יותר שוחח נתניהו עם אביה של דדון, יעקב, ואמר כי המשטרה עושה את מרב המאמצים על מנת לתפוס את האחראים

"התפתחות בחקירה". שלי דדון (באדיבות המשפחה)

אל בית משפחת דדון בעפולה ממשיכים להגיע מנחמים רבים, בעקבות הירצחה של הבת שלי (19) בידי אלמונים בשבוע שעבר במגדל העמק. היום (ב') הגיעו למקום גם שר הפנים גדעון סער והשר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ', שציין בפני המשפחה האבלה כי "חלה התפתחות דרמטית בחקירה. לא ייתכן שצעירה שבסך הכל יצאה לחפש עבודה - לא חוזרת הביתה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר היום התקשר ראש הממשלה נתניהו ליעקב, אביה של שלי, וציין כי המשטרה ממשיכה לעשות את מרב המאמצים על מנת לעצור את האחראים למעשה המתועב. על פי הערכות, מדובר באירוע על רקע לאומני אך במשטרה עדיין בודקים את את כל כיווני החקירה - כולל האפשרות שמדובר באירוע על רקע פלילי.

דדון (במרכז) ובנות דודתה (באדיבות המשפחה)

במוצאי השבת הובאה דדון למנוחות בבית העלמין בעירה, עפולה. אלפים ליוו אותה למנוחות והתקשו לעכל את האסון. בנות דודתה, טל וגל פרץ, שהיו גם חברותיה הטובות ביותר, ספדו לה: "היינו שלישייה מאז שנולדנו, לא היה יום שלא דיברנו בהודעות מצחיקות. עכשיו פירקו אותנו".

"היא הייתה נשמה טהורה", הוסיפו. "היום זו היא, מחר זה מישהו אחר. משפחות מתפרקות פה ואף אחד לא יחזיר אותה. היא הייתה הנסיכה של הבית אחרי שלושה בנים והאירה אותו בשמחה. יש לנו זכרונות מדהימים ממנה".