רצח הצעירה במגדל העמק: השב"כ פתח בחקירה

בעוד חקירת רצח שלי דדון במגדל העמק נמשכת, מתחזק החשד לפיו הרקע לאירוע לאומני. עקב כך, הצטרף גם השב"כ לבדיקת הנסיבות שהובילו למותה. גופתה של הצעירה נמצאה אתמול בחורשה בעיר, כשעליה סימני אלימות

זירת הרצח, אתמול (סונארה נט)

בזמן שמשטרת מחוז צפון ממשיכה גם היום (ו') בחקירת הרצח של שלי דדון, תושבת עפולה בת 20, שגופתה נמצאה אתמול סמוך לאזור התעשייה במגדל העמק, הצטרף גם השב"כ לבדיקת נסיבות המקרה. בשלב זה מתחזק החשד לפיו דדון נרצחה על רקע לאומני. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גופתה של דדון נמצאה אתמול על ידי ניידת סיור שעסקה בפעילות שגרתית, לאחר שהשוטרים הבחינו בגופה כשהיא מוטלת בצד הדרך. על פלג גופה העליון של דדון נמצאו סימני אלימות. במשטרה מדגישים כי בשלב זה נבדקים כל כיווני החקירה ובשלב זה הוטל צו איסור פרסום על מרבית פרטי האירוע.

הנרצחת שלי דדון (פייסבוק)

כרבע שעה לאחר שנמצאה גופתה, דיווחו הוריה של דדון לתחנת המשטרה בעפולה - כי היא נעדרת. בני המשפחה התבקשו על ידי השוטרים להציג את תמונתה, וכך התגלתה זהותה של הנרצחת.

החורשה בה נמצאה הגופה (חדשות 2)

לפנות ערב הגיעו אביה ואחיה של שלי דדון לזירת הרצח על מנת לזהות את הגופה. משזיהו אותה פרצו בזעקות שבר. "למה, אלוהים? למה זה מגיע לנו?", קרא האב.

לפני ארבע שנים: רצח לאומני באותו אזור 

בסוף נובמבר 2009 נמצאה, בסמוך למקום הרצח היום, גופתו של יפים וינשטיין ז"ל. גופתו של וינשטיין נמצאה בתוך רכבו סמוך לקיבוץ כפר החורש כשעל גופתו נמצאו סימני אלימות קשים.

עוברי אורח הבחינו במונית כשבתוכה הנהג במושב הקדמי בשעות בוקר מוקדמת. הם הזעיקו את כוחות המשטרה ומד"א שמיהרו לזירה. מותו של האיש, שעל גופתו נמצאו סימני אלימות, נקבע במקום.

שנתיים לאחר מכן הרשיע בית המשפט המחוזי בנצרת שלושה צעירים תושבי העיר בביצוע הרצח. בהחלטתם קבעו השופטים כי המעשה בוצע על רקע לאומני.