המרוץ של אגף מודיעין בצה"ל יצא לשטח

אלפי קצינים ואנשי קבע מאגף המודיעין השתתפו במרוץ שכלל שני מקצים - האחד של 3 קילומטרים והשני בן 10 קילומטרים. בפעם הראשונה המקצים התרחשו במקביל ולא יתקיימו מבחנים מצומצמים ביחידות

הרמטכ"ל במרוץ קודם. ארכיון (דובר צה"ל)

היום (ג') נערך מרוץ המשמש כמבחן הכושר השנתי של הקצינים והנגדים באגף המודיעין בצה"ל. לראשונה הוחלט באגף המודיעין כי במקום לקיים את המבחן בפיקוח קציני אימון גופני ביחידות, המרוץ יתקיים בהשתתפות כלל המפקדים בו זמנית: מדרגת רס"ל וסרן ומעלה - ועד ראש אמ"ן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במרוץ השתתפו אלפי קצינים ואנשי קבע מאגף המודיעין, בשני מקצים, האחד בן שלושה קילומטרים והשני באורך של עשרה קילומטרים.

"העבודה באגף המודיעין היא אינטנסיבית במיוחד, ולעיתים רבות אנשים שוכחים להשקיע בעצמם ושוקעים בעבודה", מעידה קצינת האימון הגופני של אגף המודיעין, רס"ן הדס.

משתתפי המרוץ, היום (דובר צה"ל)

"אחת ממטרות המרוץ הינה להעלות את המודעות אצל המשרתים. כאשר נצליח לשלב את התפיסה הזו בכלל באגף, נווכח כיצד הספורט והתזונה הנכונה, משפיעים גם על מצב הרוח ובסוף גם על איכות עבודת המודיעין", הוסיפה.

המרוץ נערך ביוזמתו של קצין המודיעין הראשי, תא"ל אלי בן מאיר, ומהווה חלק מפרויקטים רבים באגף, המובלים על ידי קציני האימון של היחידות במסגרת אורח חיים בריא כגון קבוצות תמיכה להורדת משקל, שינוי תזונה במטבחי האגף וקבוצות ריצה משותפות.