חשד לתג מחיר ביקנעם: רכב הושחת וכתובת נאצה רוססה

צמיגי מכוניתו של קבלן מכפר כנא נוקבו הבוקר ביקנעם, ועל מכוניתו רוססה הכתובת "תג מחיר". "זה מקרה לא טוב, בין אם זה היה יהודי או ערבי", אמר הקבלן לחדשות 2. במקביל, המשטרה דיווחה על חשד לתג מחיר גם בעכו, כאשר כתובות נאצה רוססו על קיר בית ספר בעיר

חשד לתג מחיר ביקנעם: אלמונים ניקבו הבוקר (א') את צמיגי מכוניתו של קבלן מכפר כנא שחנה בעיר. על הרכב נרשם "תג מחיר", וצוייר מגן דוד. משטרת עפולה פתחה בחקירה, והקבלן מחה: "אנחנו חיים במדינה אחת ואסור שיהיו דברים כאלה, בושה לעשות דברים כאלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בסביבות השעה 08:00 בבוקר, ברחוב הגיבורים ביקנעם. הקבלן שצמיגי מכוניתו נוקבו, עורסן עמארה, אמר לחדשות 2: "זה מקרה לא טוב, בין אם זה היה יהודי או ערבי. לפי דעתי מי שעושה מעשים כאלה צריך לקבל מה שמגיע לו, הם יתפסו את מי שעושה דברים רעים והוא יקבל את העונש".

עמארה אמר כי אינו יודע "איך איתרו את הרכב שלי, זה פעם ראשונה שאני נכנס ליישוב הזה". לדבריו, ההשחתה אירעה לפני השעה 8 בבוקר: "יצאתי לרכב להביא כלים וראיתי שהרכב יושב על הרצפה, גיליתי שני צמיגים על האדמה, קרועים, והיה כתוב על האוטו תג מחיר". 

המשטרה פתחה בחקירה (חדשות 2)

"כבר 15 שנה שאני עובד בחיפה ובמקומות אחרים. מה זה קשור - כולם בני אדם. זה פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה", הוסיף עמארה. 

במקביל, דיווחה המשטרה על חשד לתג מחיר נוסף בעכו. על קירות חטיבת הביניים בשכונה המזרחית בעיר נרשמו כתובות נאצה נגד הנהלת בית הספר, לצד הכתובת "מוות לערבים". כמו כן, בוצע ניסיון להצית את עמוד התורן של דגל המדינה בחטיבה. מחלק הנוער של תחנת עכו פתח בחקירה לאיתור המבצעים.