צה"ל תקף 5 מטרות בעזה

מטוסים של חיל האוויר הפציצו חמישה יעדי טרור ברצועת עזה, בתגובה על הירי אמש לישראל. בצבא מבהירים: "חמאס אחראי לכל ירי מהרצועה". אתמול מטח של רקטות קסאם נורה לעבר שדרות והמועצה האזורית שער הנגב. אזעקת "צבע אדום" נשמעה ברחבי היישובים באזור. 3 נפילות זוהו בשטחים פתוחים. לא היו נפגעים או נזק מהירי

צה"ל תקף בעזה, אילוסטרציה (רויטרס)

תגובה ישראלית לירי הקסאמים: במהלך הלילה תקף חיל האוויר חמש מטרות שונות ברצועת עזה, בתגובה על הירי שהתבצע אתמול (ה') לעבר ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקיפה הישראלית התבצעה סמוך לשעה אחת בלילה שבין חמישי לשישי. מטוסים של חיל האוויר התקיפו ארבע מטרות בצפון רצועת עזה ומטרה נוספת במרכז הרצועה. דובר צה"ל דיווח על פגיעות מדויקות במטרות, והוסיף כי חמאס הוא האחראי לכל ירי היוצא מעזה והוא יישא בהשלכות של ירי כזה.  

התקיפות התבצעו לאחר שמטח של רקטות קסאם נורה מרצועת עזה לעבר העיר שדרות ויישובים בסביבה אמש סמוך לשעה 22:00. אזעקה נשמעה גם ביישובי המועצה האזורית שער הנגב. זוהו שלוש נפילות בשטחים פתוחים. לא היו נפגעים או נזק כתוצאה מהירי.

סבב ההסלמה הקודם היה לפני כשבועיים, אז נורו כ-60 רקטות ופצצות מרגמה מרצועת עזה לעבר יישובי הדרום. רובן נפלו בשטחים פתוחים ושלוש יורטו מעל שדרות על ידי מערכת כיפת ברזל, אך כמה רקטות התפוצצו בתוך ישובים וגרמו לנזק. לא היו נפגעים.