חמאס לישראלים: "צאו מהארץ"

ארגוני הטרור הפלסטינים לא זונחים את המאבק בישראל, גם אם מדובר רק בלוחמה פסיכולוגית. מסרונים נשלחו הערב למאות טלפונים ניידים של ישראלים ברחבי הארץ ובהם מסרים מאיימים. ככל הנראה מאחורי ההודעות עומד ארגון חמאס, שהזהיר: "טילי אל-קסאם מחכים"

ההודעה המאיימת שנשלחה לניידים (חדשות 2)

אחרי ההסלמה האחרונה השקט שב אל הדרום, אך ארגוני הטרור הפלסטינים ממשיכים להילחם בישראל בכל האמצעים העומדים לרשותם. מאות מנויי סלולר ברחבי הארץ קיבלו בשעות האחרונות (שבת) מסרונים לטלפונים הניידים ובהם מסרים מאיימים. בשלב זה לא ברור מי עומד מאחורי ההודעות, אך ככל הנראה מדובר בארגון חמאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסרונים נכתבה אזהרה לאזרחים בישראל, הקוראת להם לעזוב את הארץ. "אזהרה אל הציונים", נכתב בהודעה. "טילי אל-קסאם מחכים איתכם... אם אתם רוצים את החיים אז צאו מן הארץ שלנו".

חמאס לישראלים: "צאו מהארץ" (רויטרס)

שליחת המסרונים מגיעה אחרי שביום חמישי הותר לפרסום כי צה"ל חשף מנהרה טרור התקפית, שנחפרה משטח רצועת עזה לתוך שטח ישראל, כשפתחה נמצא בעוטף עזה. בחמאס כינסו באותו יום מסיבת עיתונאים, שבמהלכה התייחסו בכירים בארגון לחשיפת המנהרה.

דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו עוביידה, אמר במסיבת העיתונאים כי "האויב הציוני הודיע הערב על חשיפת מנהרה שלנו ממזרח לחאן יונס. הם מציגים זאת כהישג חשוב, אבל לא מדובר במנהרה חדשה או סיכול פיגוע. המנהרה נחשפה לפני שלושה ימים על ידי ישראל, לאחר שפגעי מזג האוויר הקשה במהלך החורף הובילו לקריסתה".

מנהרת הטרור שנחשפה (חדשות 2)

"אנו נמשיך להתכונן לעימות עם ישראל כל עוד דם זורם בעורקינו", הדגיש אבו עוביידה. "זה חלק מההגנה על בני עמנו מפני התוקפנות היומיומית על עזה. אל לה לישראל לשמוח, חמאס יודע את הדרך היטב ויודע איך לגבות מהאויב מחיר כבד".