אזעקת צבע אדום נשמעה בשדרות

לא ידוע על נפגעים או על נזק. רקטה נפלה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב. מוקדם יותר נהרגו שלושה פלסטינים בתקיפת צה"ל ברצועת עזה

קסאם. ארכיון (חדשות 2)

אזעקת צבע אדום נשמעה הלילה (ג') באזור העיר שדרות. לא ידוע על נפגעים או על נזק. מצה"ל נמסר כי הרקטה נפלה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר, שעות ספורות לאחר התרסקות המזל"ט ברצועת עזה, פעל כוח צה"ל באזור גדר המערכת בכרם שלום. לעבר הכוחות נורו פצמ"רים וחיל האוויר תקף את החוליה שירתה לעבר צה"ל. בתקשורת הפלסטינית מדווחים על שלושה הרוגים.

סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" מדווחת כי שלושה פלסטינים נהרגו בהפצצות, שבוצעו לטענתם על ידי מטוס סיור, דרומית מזרחית לחאן יונס. על פי הדיווח, שלושת ההרוגים משתייכים לזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי.

מדובר צה"ל נמסר כי "כלי טיס של חיל-האוויר תקף חוליית טרור של הג'יהאד האסלאמי הפלסטיני. דקות ספורות לפני שנתקפה, ביצעה החוליה ירי תלול-מסלול לעבר כוח צה"ל שעסק בפעילות מבצעית שגרתית בסמוך לגדר בדרום רצועת עזה. זוהתה פגיעה מדויקת במטרה. אין נפגעים לכוחותינו ולא נגרם נזק".

הבוקר התרסק מזל"ט של צה"ל מסוג "רוכב שמיים" בדרום רצועת עזה, ככל הנראה בעקבות תקלה. בצה"ל פתחו בחקירת נסיבות התאונה. בנובמבר האחרון היה אירוע דומה, כשמזל"ט "רוכב שמיים" התרסק ברצועה במהלך פעילות מבצעית. כלי תקשורת פלסטינים דיווחו אז כי חמושים הפילו את מזל"ט צה"לי והשתלטו עליו בצפון הרצועה. מדובר צה"ל נמסר כי האירוע התרחש בשל תקלה טכנית וכי הוא מתוחקר.